קראוון למגורים

יש שיכנו את זה פשרה, אבל רק מי שזכה לאמץ לעצמו לחוות את החוויה של קראוון למגורים יכול להבין עד כמה מדובר בבחירה שנעשית ברוב המקרים מרצון חופשי. מדובר באופציה מופלאה שמאפשרת לנו לחיות את החיים שלנו בטבע, בין אם זה במקום קבוע ובין אם כל פעם במקום אחר.

למעשה, נשאלת בהקשר הזה השאלה: מה בן אדם צריך? מקום להניח את הראש בלילה לצבור כוחות ליום המחרת, מקום לעשות את צרכיו, מקום לשתות ולהכין משהו מזין לאכול וזהו. העולם המערבי בו אנו חיים לצד התפתחות העידן המודרני שמשלבים קצב חיים מסחרר, לחוץ ולא הגיוני גורמים לנו לחשוב שאנחנו צריכים את הכל ובגדול. בית גדול, עיצוב מרשים, מיטה ענקית, מה שגורם לרבים מאיתנו להיות צרכנים אינסופיים של מוצרי צריכה, גאדג‘טים, מזון וביגוד. קראוון למגורים מכניס את החיים שלנו קצת לפרופורציה ומחבר אותנו למה שבאמת חשוב. לאנשים, לטבע, לאנרגיות טובות. עוד ועוד ישראלים מצטרפים לסוג של מהפכה ומחליטים לנייד את החיים שלהם לקראוון המיועד למגורים.

קראוון למגורים – מה יש בו?

למעשה, יש כל מיני סוגים של קראוונים שניתן לרכוש או אפילו להשכיר, זאת במידה ואתם רוצים להנות מהחוויה באופן זמני, ולא בטוחים במאה אחוז שזהו סגנון החיים שאתם בוחרים לעצמכם. תמיד תוכלו להשכיר קראוון למגורים, לנסות לגור בו כמה שבועות או כמה חודשים ואז להחליט האם אתם ממשיכים עם זה או לא. הקראוון מהסוג הזה נותן לנו המון גמישות ומאפשר לנו לעבור ממקום למקום. כלומר, מצד אחד אנחנו נהנים מחיים בטבע ומצד שני יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים כדי לטייל בנוחות. חלק מהאנשים בוחרים את הקראוון הזה למגורים קבועים, כלומר זוהיא שגרת החיים שהם מאמצים לעצמם, בעוד אחרים אוהבים להשכיר את הקראוון לתקופות של כמה חודשים בכל פעם.

קראוון כזה, מאפשר לנו בעצם בכל פעם לעבור למקום אחר ואז להיחשף לנופים חדשים, להחליט איפה אנחנו רוצים להיות לפי מזג האוויר או לפי הצרכים שלנו. למשל, יש אנשים שנודדים בעבודה שלהם: הם מופיעים בסיבובי הופעות ברחבי הארץ, הם מדריכי טיולים ועוד כל מיני סוגים של עבודות שמאפשרים להם בעצם את הניידות והגמישות הזה. יש גם קראוון למגורים עם שניים, שלושה ואפילו ארבעה חדרים שאלו הם בעצם קראוונים קבועים. קראוונים מהסוג הזה בדרך כלל ממוקמים ביישובים חדשים שמיועדים להתיישבות ומשמשים משפחות למגורים זמניים.

בשני הסוגים יש את כל מה שאנחנו צריכים כדי לנהל אורח חיים שגרתי ונורמלי: שירותים, מקלחת המחוברת לדוד חשמלי כדי להנות ממים חמים לאורך כל ימות השנה, חדר בו ניתן לשים מיטה, ספה, מטבח מאובזר וכל מה שצריך בשביל חיים נוחים. כמובן שתמיד ניתן לשדרג את הקראוון עם כל מה שאנחנו רוצים בין אם זה מדיח כלים, בין אם זה טלוויזיה עם חיבור לכבלים, מחשב עם חיבור לאינטרנט או כל דבר אחר שבא לכם שיהיה לכם בתוך הקראוון. הקראוון משמש בית לכל דבר.

קראוון למגורים – למי זה מתאים?

לאנשים שמאוד אוהבים מרחבים, אוהבים את הטבע ורוצים להתרחק קצת מכל הבלאגן שיש בתוך העיר. קראוון למגורים מתאים גם למי שחושב שעלות של שכר דירה בישראל גבוהה כל כך ורוצה לחסוך קצת בעלויות. קראון למגורים יכול להתאים גם לאנשים שרוצים לטייל לתקופה קצרה או ארוכה ולחוות את ישראל ואת הנופים שלה על כל המשתמע מכך.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *