ביטוח נסיעות לדובאי – למה חובה לשים לב?

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

היעד הלוהט של השנה הקרובה הולך להיות דובאי, את זה כל אחד יכול לדעת וכל אחד שנמצא בתחום התיירות גם יכול לראות. ביטוח נסיעות לדובאי הפך להיות אחד מהמצרכים המבוקשים ביותר, ולא מעט ישראלים כבר משריינים לעצמם טיסה וביטוח על מנת לגלות את היעד התיירותי המסקרן הזה. אך למה אתם מוכרחים לשים לב לפני שאתם סוגרים ביטוח?

 

  1. מהו סכום ההשתתפות העצמית?

הדבר הראשון שאתם צריכים לשים אליו לב, בין אם אתם סוגרים ביטוח עם חברת פספורטכארד ובין אם אתם סוגרים ביטוח עם כל חברה אחרת זהו סכום ההשתתפות העצמית. מדובר על הסכום שאותו אתם תצטרכו לשלם בזמן שיש בעיה רפואית. ככל שהסכום יהיה נמוך יותר, כך זה יהיה הרבה יותר טוב עבורכם.

 

  1. האם תהיו זכאים להחזר במקרה של ביטול הנסיעה?

אומנם כולם רוצים לסגור ביטוח נסיעות לדובאי, וכולם רוצים לבקר במדינה הזאת. אך בפועל אתם לא באמת יכולים לדעת מה יקרה בעתיד, ואם אתם משריינים את הנסיעה מראש מוטב כי תמיד תהיה לכם האפשרות לבטל אותה. לכן מוטב שתבחרו בביטוח נסיעות שמאפשר לכם לקבל החזר במקרה שבו תחליטו לבטל את הנסיעה מסיבות שונות.

 

  1. כמה אתם תצטרכו לשלם על הביטוח?

רוב חברות הביטוח מבינות כי דובאי היא כרגע יעד התיירות מספר אחת, ולכן כל אחת מהן תנסה לגזור קופון גבוה ככל האפשר. זה לא משנה אם תסגרו את הביטוח עם פספורטכארד או כל חברת ביטוח אחרת שבה אתם רגילים לבטח את עצמכם. לכן מוטב שתבחנו מראש את עלויות הביטוח, ותוודאו כי מדובר על עלויות הגיוניות ביחס לטיסה ולטיול שאתם מתכננים לעשות.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

קראוון נגרר למכירה מחיר
בלוג

קרוואן רכב למכירה

בשנים האחרונות בישראל ניתן להבחין בעלייה הדרגתית ברכישת קרוואנים על ידי ישראלים רבים שהחליטו לשבור את השגרה ולנסות דבר חדש שהם לא מכירים. הסיבה לכך

מכירת קרוואנים

קרוואן ממונע למכירה

מכירים את זה שרואים בסרטים משפחה או זוג מגניב מטיילים בקרוואן וחושבים לעצמנו הלוואי שגם לי היה קרוואן? אז זה לגמרי אפשרי. בשנים האחרונות הקרוואנים

מכירת קרוואנים

קרוואן מפואר למכירה

אנשים רבים בישראל רוכשים קרוואן מפואר ויוצאים לטייל ברחבי הארץ מבלי לבזבז כסף על מקומות לינה, מאחר שיש ברשותם קרוואן מפואר המשמש ללינה. מהו קרוואן,

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

קרוואן על גלגלים למכירה

בשנים האחרונות אנשים רבים קונים קרוואן על גלגלים. יש לכך סיבות רבות כמו האפשרות לטייל בכיף ולהנות ממקום לינה נוח או האפשרות לגור במקום יותר

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

משאית קרוואן למכירה

משאית קרוואן כפי שניתן להבין משמה היא משאית שהפכו אותה לקרוואן. קרוואן הוא מעין רכב המשמש למגורים, לטיולים ולנופש. על משאית קרוואן נרחיב במאמר הבא.

×