ביטוח נסיעות לדובאי – למה חובה לשים לב?

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

היעד הלוהט של השנה הקרובה הולך להיות דובאי, את זה כל אחד יכול לדעת וכל אחד שנמצא בתחום התיירות גם יכול לראות. ביטוח נסיעות לדובאי הפך להיות אחד מהמצרכים המבוקשים ביותר, ולא מעט ישראלים כבר משריינים לעצמם טיסה וביטוח על מנת לגלות את היעד התיירותי המסקרן הזה. אך למה אתם מוכרחים לשים לב לפני שאתם סוגרים ביטוח?

 

  1. מהו סכום ההשתתפות העצמית?

הדבר הראשון שאתם צריכים לשים אליו לב, בין אם אתם סוגרים ביטוח עם חברת פספורטכארד ובין אם אתם סוגרים ביטוח עם כל חברה אחרת זהו סכום ההשתתפות העצמית. מדובר על הסכום שאותו אתם תצטרכו לשלם בזמן שיש בעיה רפואית. ככל שהסכום יהיה נמוך יותר, כך זה יהיה הרבה יותר טוב עבורכם.

 

  1. האם תהיו זכאים להחזר במקרה של ביטול הנסיעה?

אומנם כולם רוצים לסגור ביטוח נסיעות לדובאי, וכולם רוצים לבקר במדינה הזאת. אך בפועל אתם לא באמת יכולים לדעת מה יקרה בעתיד, ואם אתם משריינים את הנסיעה מראש מוטב כי תמיד תהיה לכם האפשרות לבטל אותה. לכן מוטב שתבחרו בביטוח נסיעות שמאפשר לכם לקבל החזר במקרה שבו תחליטו לבטל את הנסיעה מסיבות שונות.

 

  1. כמה אתם תצטרכו לשלם על הביטוח?

רוב חברות הביטוח מבינות כי דובאי היא כרגע יעד התיירות מספר אחת, ולכן כל אחת מהן תנסה לגזור קופון גבוה ככל האפשר. זה לא משנה אם תסגרו את הביטוח עם פספורטכארד או כל חברת ביטוח אחרת שבה אתם רגילים לבטח את עצמכם. לכן מוטב שתבחנו מראש את עלויות הביטוח, ותוודאו כי מדובר על עלויות הגיוניות ביחס לטיסה ולטיול שאתם מתכננים לעשות.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

בלוג

חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

  אופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל

התקשרו עכשיו