השכרת קראוונים: האחריות שלך VS אחריות החברה

הנסיעה ברחבי הארץ בקרוואן יכולה להיות מושלמת. היא מאפשרת לך לנסוע בנוחות, לעצור בשלל מקומות ולישון על מיטה. הקרוואן מרווח, יש בו אזור לבישול, מקרר ואפילו מקלחת. אמנם אי אפשר להשתמש בכל אלו בזמן הנסיעה אך בעת עצירה הם יהיו שימושיים ביותר. היום עומדים לרשותך שירותי השכרה שהופכים כל טיול לחוויה שתמיד כיף להיזכר בה.

שירות השכרת קראוונים

שירותי ההשכרה מאפשרים לך ליהנות מרכב המתאים בדיוק לצרכים שלך ולטייל איתו ברחבי הארץ. ממש כמו כל שירותי השכרת רכב, גם כאן ההשכרה נעשית בתיאום מראש כאשר ישנם קראוונים שונים ואפשר למצוא את האחד המתאים ביותר עבורך. חברה אשר מתמחה בתחום תחזיק במספר דגמים, כאלו שמתאימים לזוגות, משפחות ואפילו משפחות גדולות.

חברת השכרת קרוואנים

שירותי ההשכרה עומדים לרשותך בכל רחבי הארץ ומאפשרים לך לנסוע מכל מקום לכל מקום במינימום תלות בחניונים ובנותני שירות בתחום האירוח. במקום לחפש אחר מסעדה או מקום לינה, כל מה שיהפוך את הטיול קרוואנים בארץ למושלם ייסע איתך. 

מהי האחריות שלך בכל הנוגע לתהליך ההשכרה

עד כה יכול להיות ששירות השכרת קראוונים נשמע כמו חלום. לרוב זה באמת המצב וכמעט כל הנוסעים חוזרים עם חוויה שהם ישמחו לחזור עליה (ורבים מתמכרים וחוזרים על החוויה שוב ושוב, כל פעם בכיוון אחר בארץ). האחריות שלך היא לדאוג לנסיעה בטוחה. החברה תסביר לך את כל הכללים החשובים שיש לשמור עליהם ועליך להקפיד לעמוד בהם.

אין לנסוע ללא חגורת בטיחות, במקומות שאינם מיועדים לכך ולא לעצור במקומות שיכולים לסכן אותך ואת הסביבה. אם יש צורך בעצירה בשולי הכביש (למשל בשל פנצ'ר ובשום אופן לא כדי לקחת משהו מהקרוואן), יש ליצור קשר עם החברה ועם שירותי הדרך כדי לקבל עזרה.

מהי האחריות של חברת ההשכרה

האחריות של חברת ההשכרה היא לספק לך את הקרוואן הטוב ביותר ולעמוד בתנאים שנקבעו. הקרוואן חייב להיות מטופל היטב, לקבל את הטיפולים הנכונים ובזמן ולרוב היא תדאג לכך שהמקרר כבר יהיה קר כך שאפשר יהיה לשים את האוכל והמשקאות בתוכו ללא כל דאגה.

קרוואן ממונע

האחריות של חברת ההשכרה היא לספק את כל השירותים שנקבעו ולכן אם הובטחו לך מצעים, הם חייבים להיות נקיים. אם ההשכרה כוללת גנרטור, הוא צריך להיות מלא. עם זאת, תמיד כדאי לבדוק את הרכב לפני תחילת הנסיעה ולהעלות שאלות במידה ואלו יעלו אצלך.

נשמח לעמוד לרשותך

אחת השאלות שיעלו אצלך היא ממי כדאי לשכור את הקרוואן. זוהי נקודה שיש לשים לב אליה כיוון שכלי הרכב יקבע את מידת ההנאה לאורך הדרך. חברת מעיינות מציעה השכרת קרוואנים, ממונעים ונגררים. בנוסף יעמוד לרשותך צוות אשר מכיר היטב את התחום ואת אזורי הקסם בארץ וישמח לתת המלצות וטיפים שישדרגו את הטיול שלך.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קראוון בטבע
בלוג

למי אוטוקראוון להשכרה מתאים?

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות הרבה יותר מרגשת כשהיא נעשית באוטוקראוון. רוב האנשים אינם מחזיקים ברכב שכזה ולא במקרה. הוא תופס מקום רב בחניה ודורש