השכרת קראוונים לחופשה: האופציה המשתלמת ביותר

תיירות הקראוונים זוכה להצלחה אדירה במדינות רבות ברחבי העולם כבר מזה עשורים, ובשנים האחרונות המגמה הגיעה גם לישראל. מטיילים רבים זונחים את הרכב הפרטי, מוותרים על המלונות או הצימרים ויוצאים למסע בין כמה מהנקודות היפות שיש למדינה שלנו להציע – באמצעות קראוון גדול ומאובזר מ-א' ועד ת'. וזה מהנה ומשתלם אפילו יותר ממה שזה נשמע, כפי שנראה לכם בסקירה הנוכחית.

כך החופשה הופכת לנגישה יותר

השכרת קראוונים לחופשה מציעה כמה יתרונות חשובים מאוד, הן בישראל והן מעבר לים, ולכן היא אחת ההחלטות הטובות ביותר שאתם יכולים לקבל בתכנון החופשה. הקראוון הוא לא רק כלי להתניידות, אלא מקום אירוח ולינה שעשוי בהחלט להיות מפואר. תוכלו למצוא כיום קראוונים בעלי כמה חדרי לינה, מטבח מאובזר, מקלחת ושירותים, תשתיות הכרחיות (חשמל, מים, גז) ואפילו אמצעי בידור להעברת הזמן בנעימים: טלוויזיה, מערכות שמע וכן הלאה.

בכך הקראוון חוסך למעשה את הצורך למצוא פתרונות לינה, דוגמת מלון או בית הארחה, שהסכומים הנדרשים עליהם עלולים להיות גבוהים בכל קנה מידה והתמורה לא בהכרח שווה את ההשקעה. בכוחו לחסוך לכן כסף ומאמצים גם יחד, מה שמתיישב היטב עם האתגרים העיקריים העומדים עבורנו בתכנון חופשה כיום, למרות שלא חסרים מלונות מומלצים וטובים ברחבי העולם, הקרוואן בהחלט מציע אלטרנטיבה ראויה.

אסור לשכוח שהקראוון מקל מאוד על משפחות שמתקשות, או לא יכולות, לבצע טיולים ברכב הפרטי שלהן. טיולים רבים בחיק הטבע נעשים באתרים שהגישה אליהם עם רכב פרטי בעייתית, כשבנוסף יש לקחת בחשבון את הצורך למצוא כלי רכב שיהיו נוחים וגדולים מספיק עבור כל בני המשפחה והציוד. במקום לצאת לטיול עם יותר מרכב אחד, למשל, אפשר להכניס את כל המשפחה לקראוון נייד ולאפשר לה תנאי נסיעה ולינה נוחים במיוחד.

תכנון הטיול בהמשך לכך עשוי להיות פשוט פי כמה כאשר מתבססים על הקראוון. אין למעשה צורך לחזור בכל ערב למקום הלינה, כך שנמנעות נסיעות מיותרות ואנחנו יכיולים ולהגדיל את השעות העומדות עבורינו בחיק הטבע. אתרי הקראוונים בישראל נמצאים בפיתוח מתמיד, עם שיפור בתשתיות משנה לשנה. חלק מהם מציעים גם תשתיות משותפות הכרחיות, דוגמת מתחמי משחקים לילדים, שולחנות פיקניק ועמדות מנגל וכן הלאה.

מתחברים לטבע, משפרים את החוויה

השכרת קראוונים לטיולים מאפשרת להוסיף "טוויסט" של ממש לחופשה. ניתן למצוא בכל רחבי ישראל, ועל אחת כמה וכמה בעולם, אתרי קראוונים שמוסיפים נדבך נוסף לחוויה. הם מגבירים את החיבור שלנו לטבע, מצרך חובה בטיולים רבים, ומציעים אופי אחר של טיול ממה שאנחנו רגילים.

הקראוון אינו מיועד בדרך כלל לטיולים עירוניים, אבל בטיולים ובקמפינג ברחבי הטבע של מדינת ישראל זוהי אופציה מצוינת: חשבו על לינה בכמה מהנקודות היפות ביותר של מדינת ישראל, באתר קראוונים נוח ומאובזר היטב. או על האפשרות להכין את הארוחות שאתם אוהבים בזמן המתאים לכם ביותר במטבח המושקע של הקראוון, במקום לחפש בנרות מסעדות או לשלם סכומי עתק על ארוחות בינוניות.

אוהל בים למסיבת רווקות

רוצות להקים אוהל בים למסיבת רווקות? אין ספק כי זו תהיה מסיבת השנה ! הקיץ כבר ממש בפתח וזו ההזדמנות שלנו להפתיע את אחת החברות

קנטה בים

ים כחול, גלים, שמש, חול, אויר והאנשים שאנחנו אוהבים. למעשה, אין כמו להפיק מסיבת רווקים או רווקות בים, יום הולדת או כל חגיגה אחרת שאתם

אירועים בים

עם סיומו של החורף, עוד ועוד אנשים מתחילים להעלות רעיונות ולחשוב על אירועים בים. הקיץ הוא הזדמנות נפלאה לתכנן, לארגן אירועים בחיק הטבע, להנות מהאוויר

מאהל בים

הים הוא לוקיישן מושלם. הצבעים, האווירה, הנוף. כייף להיות בים בכל שעה ביום וכמעט בכל מזג אויר. אנחנו הישראלים התברכנו במזג אויר מדהים ברוב ימות

קראוון נייד

קראוון נייד הוא ללא ספק הטרנד החדש בעולם התיירות והטיולים. למעשה, מדובר בדרך נפלאה שבה אנו יכולים לצאת לטייל מבלי להיות תלויים בזמן או במקום.

השכרת זולה בים

השכרת זולה בים היא הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שמעוניין להפיק מסיבה או אירוע בים בכל סדר גודל שהוא. הזולה מאפשרת לאורחים שלנו לשבת