חוף קרוואנים בכנרת

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות

חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם היכולת להגיע ולטעום כל מקום בכל זמן, בלי להיות כבולים לאזור מסוים בו בחרנו את המלון או האכסניה.

זה נכון גם לשעות הלילה, כשסיימנו לטייל ואנו בין הרפתקה אחת לאחרת. אנו יכולים לנטות ולהחנות את הקרוואן שלנו בכל מקום ואתר, ליהנות ממה שיש למקום הלינה להציע (ולטייל או לנפוש שם גם בבוקר) ולהרגיש חופשיים ומאושרים. חוויה זו מתעצמת, כאשר אתם בוחרים לחניה חוף קרוואנים בכנרת.

חוף קרוואנים בכנרת

חניה בכל מקום

על פי החוק במדינת ישראל, ניתן להחנות קרוואן בכל מקום בו החוק מתיר זאת וכל עוד אינכם מסכנים את שלום התנועה והסביבה. המשמעות לכך, היא שניתן להחנות קרוואנים בחופי ים, אתרי טבע, על שפת גדת הנחל, בחניונים ציבוריים ואפילו סתם כך בתוך העיר במקומות המותרים. נדגיש, גם העובדה שמתירה להחנות קרוואן בחופי ים או באתרי טבע, נכונה רק במידה והדבר נעשה על פי חוק ובהתאם לרשות ללון בשטח זה (למשל אפשרות לישון בשמורות טבע).

ועדיין, למרות היכולת ללון בכל מקום בטבע, הכי טוב יהיה לינה בקרוואן בטבע במקום מסודר לחניית קרוואנים. זה יכול להיות בחניון קמפינג בשמורת טבע, חוף קרוואנים בכנרת, או חניון מיוחד שהוכשר לקרוואנים בסמיכות לכל אתר אחר. כך גם נהנים מכל הטוב ומהחופש שיש לטבע להציע וגם נהנים ממתחם מסודר וייעודי, המסייע לנו עם שלל שירותים חיוניים וחשובים עבורנו ועבור הקרוואן שלנו.

להצטייד, להתנקות ולהתרענן

חניון קמפינג מסודר, כמו חוף קרוואנים בכנרת, מאפשר לנו בעצם לא רק גישה מהירה לאתר הטבע אלא אפשרות גם להצטייד, לרענן, לתחלף ולשפר את מצבו של הקרוואן שלנו לאחר יום עמוס בטיולים. בין השאר, ניתן למשל לטעון את המצברים בקרוואן, למלא מים במכלים (ובכלל), לנפח צמיגים, אם צריך, להתמקם מתחת לתאורת לילה, להתחבר למקורות חשמל להטענת האביזרים השונים, לרוקן את הפסולת שהצטברה במהלך היום ועוד ועוד.

נקודה נוספת, חיונית עבורנו, היא האפשרות להתרענן ולהתנקות בעצמנו. חלק מן הקרוואנים אינם מגיעים עם מכלי מים, המיועדים למקלחת שבקרוואן. המשמעות היא שכדי ליהנות ממקלחת חמה או מרעננת בתוך הקרוואן, יש להתחבר למקור מים חיצוני. בחוף קרוואנים בכנרת למשל, יש ברזי מים חיצוניים אליהם מתחברים וכך ניתן ליהנות מזרם מים יציב ומקלחת נעימה. חוף קרוואנים בכנרת יכול לכלול גם שולחן עץ ליד כל חניה, מחצלת, עמדת מנגל, מטבח מאובזר ומקרר משותפים ועוד מתחמים מעניינים ורצוי לברר לפני אלו עוד דברים מכיל חוף קרוואנים בכנרת שאתם מתכננים להזמין.

תכננו מראש

נכון, כל הכיף בטיול קרוואנים הוא החופש המוחלט לעשות מה שבא לכם, מתי שבא לכם. הספונטניות שבנסיעה ממקום למקום. אבל דווקא בכל נושא החנייה, ראוי לשקול לבצע תכנון מראש, ולו רק לפעם בכמה ימים. כדי לתת כאמור, לנו ולקרוואן להיטען מחדש. בין אם שמעתם טובות על חוף קרוואנים בכנרת או חניון בחוף בצת או בכלל באתר מקסים בנגב.

כדאי להיוועץ עם חברת השכרת הקרוואנים, המכירה את החניונים היטב ותוכל להעניק לכם עצות השוות זהב.

'קראפאן' הינה חברת השכרת קרוואנים המובילה בישראל עם צי קרוואנים רחב והרבה ידע ורצון להעניק לכם את הטוב ביותר. התייעצו ודברו איתנו בכל נושא בדרך לחופשה החלומית שלכם.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קרוואנים על הכנרת
בלוג

קרוואנים על הכנרת

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו

קרוואן על הכנרת
בלוג

קרוואן על הכנרת

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף קרוואנים בכנרת
בלוג

חוף קרוואנים בכנרת

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×