טיולים משפחתיים בארץ ובחו"ל

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

טיולים משפחתיים הם אהבה של משפחות רבות. יש כאלו שההורים וילדיהם יוצאות לעיתים תכופות לנקודות שונות ברחבי ישראל. אחרים מעדיפים לצאת עם המשפחה המורחבת או עם חברים וכך כולם נהנים הן מהנוף והן מהעובדה שהם הרבה אנשים וזו חוויה חברתית וגם משפחתית. צורת הנסיעה לטיול משתנה, יש משפחות שנהנות מנסיעה ברכב משפחתי, בג'יפ או לחלופין בקרוואן. כך או כך כל טיול דורש תכנון והיערכות וחלק מהחוויה הוא התכנון המשותף שבו בני המשפחה חושבים יחד על יעד שהם לא ביקרו בו, או יעד שהם ביקרו בו אך מעוניינים להגיע אליו שוב. כך הם מתכננים במהלך השבוע את המסלול ויוצאים לטיול בסוף השבוע. 

יש הבדל גדול בין נסיעה בטבע לאזורים של נחלים, מפלים או מדבר, מול הנסיעה היום יומית ברחובות האורבניים או בפארק העירוני באמצעות קורקינט חשמלי. ולכן המשפחות נהנות מההבדל התהומי והן מעדיפות לצאת בסופי השבוע מחוץ לעיר כדי ליהנות מהאוויר הצח ומהשפע הגדול של הנופים שאפשר למצוא בכל מקום בארץ. אף על פי שהשטח של ישראל אינו גדול יחסית למדינות אחרות, יש פה שפע של שמורות טבע ומקומות מסקרנים שכדאי מאד להגיע אליהם. למקומות רבים יש סיפורים היסטוריים וכאשר הילדים שותפים לחוויה הם מעשירים את הידע שלהם בנושאים כמו זיהוי שמות הפרחים, העצים, הפרפרים הציפורים ובעלי חיים אחרים. כמו כן הם מרחיבים את הידע בנושאים היסטוריים כמו בעת ביקורים באתר מצדה, קיסריה ובאתרים היסטוריים רבים נוספים בישראל. 

לינה בעת טיולים משפחתיים 

אם מדובר על טיולי קמפינג שבהם כל הציוד מועמס על רכב גדול כמו ג'יפ או לחלופין קרוואן, המקום האידאלי לחניה הוא חניוני קמפינג שהם ייעודיים למטרה זו. בעלי הקרוואנים מקבלים בחניונים הללו את כל השירותים שהם זקוקים להם כמו חיבור לחשמל.

בעלי הרכבים מקימים בדרך כלל אוהלים בשטח שמיועד לכך והם נהנים משינה נפלאה בתוך שקי השינה. גם הם מקבלים שירותים שונים מהנהלת החניון כמו מים, מיקומים לשטיפת כלים, שירותים, מקלחות ועוד. 

בחירה של טיולים בשטח 

מי שאוהב טיולי שטח מדביק בחיידק זה את כל הסובבים אותו ולכן יש חבורות של בני משפחה או חברים שמטיילים יחד. בהתאם לתנאי מזג האוויר והסוגים השונים של האטרקציות, הם בוחרים בכל טיול לאן לנסוע. כשיש פריחה נפלאה של כלניות בדרום, הם נוסעים ליישובים בעוטף עזה, לבתרונות רוחמה, או לנקודות אחרות בדרום ונהנים מהפריחה המרהיבה. 

אחת האטרקציות האהובות על המשפחות היא הגעה למקום הנמוך בעולם שהוא ים המלח, לטייל באזורים הקסומים וליהנות מטבילה בים שמימיו כה מלוחים וגם להימרח בבוץ.

נוסעים צפונה 

כאשר השלגים מפשירים, זו ההזדמנות האידאלית לטייל בנחלים בצפון כמו דן, בניאס, שניר, או הירדן וליהנות מהזרימה העצומה של המים, אפשר גם להגיע למפלים כמו גמלא או התנור וליהנות מהמים השוצפים שאינם נחים לרגע. 

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

מאמרים נוספים בנושא:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!