טיולי קראוונים בעולם: מצטרפים למגמה הלוהטת של עולם התיירות

תחום התיירות מתפתח חדשות לבקרים, עם שינוי באופן בו אנשים יכולים ומעוניינים לחוות יעדים שונים ברחבי העולם. תיירות הקראוונים היא דוגמה מובהקת לכך. במדינות רבות בעולם תיירות קראוונים היא להיט כבר שנים, אם לא עשרות שנים. לאחרונה המגמה הגיעה גם לישראל, בין השאר עקב הפיתוח המתמיד של אתרי הקראוונים הפזורים במדינה והרצון של רבים לטיולים בסגנון אחר.

למה לצאת לטיולי קראוונים?

לכל להיט בעולם התיירות יש סיבות שונות המתחברות יחדיו ומסבירות אותו. טיולי קראוונים בעולם נערכים בדרך כלל באתרי הטבע גדולים אבל אפשר כמובן לשלב אותם יחד עם טיולים עירוניים וביקורים באטרקציות ידועות עליהן תוכלו לקרוא באתרים כמו אתר "מטיילים בעולם" ואתרים נוספים. זהו יתרון עצום, המאפשר לחוות את היעדים באופן שונה ומלא יותר. חשבו על טיול העובר בין כמה מאתרי הטבע היפים ביותר באירופה, במהלכו השהות בשעות הלילה נעשית באתרי קראוונים מוסדרים ועמוסי תשתיות.

קראוון להשכרה בצפון

לטיולי קראוונים יש גם צד כלכלי, כאשר השורה התחתונה היא שטיולים אלו יכולים להיות חסכוניים פי כמה בהשוואה לאופציות "מסורתיות" אחרות. הקראוון למעשה משלב בין שניים מהרכיבים העיקריים של טיול בחו"ל, השכרת הרכב ומציאת מקום לינה. הוא מונע מכם את המאמצים הנדרשים במציאת כל אחד מהרכיבים האלה, הופך את הטיול לנוח ולגמיש יותר לביצוע ועשוי לצמצם את העלויות בצורה משמעותית. עם הקראוון השכור אתם לא צריכים לחפש בנרות מקום לינה בחיק הטבע – משימה מורכבת ולעיתים בלתי אפשרית – כאשר ניתן לחלופין פשוט לשהות באזורים המוסדרים בתוך אתר התיירות או בסמוך אליו.

חופשה מפנקת באמצעות קראוון

רבים מאיתנו מחפשים מראש את השהות הנעימה והמפנקת ביותר בחו"ל, לעיתים עד לרמת פאר של ממש. קראוונים שכורים בהחלט יכולים להציע את זה. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של קראוונים לבחירה, המגיעים בגדלים שונים אותם אפשר להתאים למספר ולהרכב הנוסעים.

קראוון בטבע

בקראוונים תמצאו לרוב את כל התשתיות הנדרשות עבורכם לטיול עצמאי בחיק הטבע, לרבות חדרי שינה, מטבח מאובזר, סלון, מקלחת ושירותים ועוד. הקראוונים מצוידים בתשתיות הנדרשות (מים, חשמל וכדומה) ומציעים אפשרות להתחבר לתשתיות החיצוניות באתרי הקראוונים. יש בהחלט קראוונים מפוארים ומרווחים במיוחד, המעוצבים היטב וכוללים בתוכם מערכות שמע מתקדמות, טלוויזיה, ג'קוזי והפתעות אחרות.

אז איך מתחילים?

לאחר שמקבלים את ההחלטה לצאת לטיול קראוונים, נדרשות כמה בדיקות נוספות בדרך למציאת הקראוון האידיאלי עבורכם והעסקה המשתלמת ביותר. ניתן לאתר את הקראוונים דרך חברות ישראליות ובין-לאומיות כאחד, לעיתים עם אפשרות להתרשם מכל קראוון עוד לפני שמגיעים ליעד הנכסף. כמובן שחשוב לקרוא את פרטי העסקה, להבין מראש איך משתמשים בקראוון והאם חלות אי אילו הגבלות על השימוש בו (מספר קילומטרים, שהות בגבולות מדינה מסוימת וכן הלאה).

קרוואן להשכרה

מומלץ לתכנן מראש מסלול טיול, או לכל הפחות להכיר את אתרי הקראוונים הפזורים באזור הגיאוגרפי בו אתם מבקרים: במדינות אירופה וארצות הברית, בהן תרבות טיולי הקראוונים מפותחת מאוד, אתם צפויים למצוא לא מעט נקודות כאלה. אפשר כמובן להשאיר מקום לגמישות ולקבלת החלטות בשטח על פי ההעדפות שלכם והאופן בו הטיול מתפתח בפועל.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קראוון בטבע
בלוג

למי אוטוקראוון להשכרה מתאים?

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות הרבה יותר מרגשת כשהיא נעשית באוטוקראוון. רוב האנשים אינם מחזיקים ברכב שכזה ולא במקרה. הוא תופס מקום רב בחניה ודורש