טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף רב. כל אחד ירצה להכיר את הארץ על בוריה, ועל ידי טיולים שונים ניתן לראות מקומות עוצרי נשימה. אך לפני שאתם מתחילים לתכנן את הטיול, מוטב כי תדעו כיצד לבצע אותו. לפני שתזמינו הסעות לטיולים, תנסו להבין – האם לבצע את הטיול עם קראוון או אוטובוס. אחרי קריאת המאמר הבא כל סימני השאלה מנקודת המבט שלכם יהפכו להיות לסימני קריאה. לא תמצאו את עצמכם עוד בסיטואציה שבה אתם צריכים להתלבט.

 

למשך כמה ימים תרצו לבצע את הטיול?

יש כאלה שלא יכולים לפנות ימים רבים על מנת לטייל בארץ, ולכן הם יצטרכו לבצע את הטיול עם אוטובוס. על ידי פנייה מסודרת לחברת הסעות תוכלו לקבל רכב הסעות מפואר שייקח אתכם לכל נקודה רצויה. מצד שני אם הטיול אמור להימשך מספר ימים, מוטב כי תשריינו מראש קראוון על מנת שתוכלו לישון בו. היתרון המובהק של קראוון הוא שניתן לישון בו בקלות בהשוואה לכל אפשרות אחרת. מוטב כי לא תמצאו את עצמכם שוברים את הראש היכן לישון.

 

לאיזה אזור בארץ תרצו לצאת?

ארץ ישראל התברכה בהמון מקומות שונים שבהם ניתן לבקר וכמובן שגם להנות. לכן מראש אתם תצטרכו לבחור את האזור בארץ שאליו תרצו להגיע. יש אזורים שבהם קשה מאוד להתנייד עם קראוון, ומוטב לכם להגיע לשם עם חברת הסעות לטיולים. מצד שני יש גם אזורים מומלצים ללינה על קראוון, בהם תוכלו לפתוח את הבוקר עם חיוך גדול על הפנים. לכן המיקום אליו תרצו להגיע יש השפעה ישירה על כלי הרכב שאיתו תיסעו. בחלק מהמקומות עדיף אוטובוס ובחלק מהמקומות עדיף קראוון.

 

עם כמה אנשים תרצו לצאת לטיול?

הכמות של האנשים שתצא ביחד אתכם לטיול עשויה להשפיע בצורה מסוימת על הבחירה שאותה תעשו. טיול עם אוטובוס רלוונטי כאשר תרצו לנסוע ביחד עם קבוצה גדולה לכל מיני אזורים שונים. מצד שני קראוון יכול להיות האפשרות המושלמת לטיול עם המשפחה המצומצמת. לעיתים האווירה האינטימית של הקראוון עשויה לשדרג את הטיול כולו מנקודת המבט המשפחתית. אך ברגע שזוהי קבוצה גדולה כמעט בלתי אפשרי לצאת לטיול עם קראוונים. 

 

כמה כסף אתם מוכנים להשקיע בטיול?

בין אם תרצו להזמין הסעות או קראוונים יהיה עליכם לשים לב לתקציב שעומד לרשותכם. לכל אחת מהבחירות הללו יש את העלות שלה, ואתם מבחינתכם לא תוכלו להתעלם ממנה. יהיה עליכם לדעת מראש כמה כסף תרצו להשקיע והיכן עובר הקו האדום. ברגע שתקציבו לעצמכם את הגבולות, תדעו בדיוק איזה אפשרות יכולה להיות רלוונטית ונכונה מבחינתכם.  

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

השכרת קרוואן על החוף
בלוג

השכרת קרוואן על החוף

השכרת קרוואן על החוף – חווית החוף המושלמת החופים היפים שיש לישראל להציע, הם אטרקציה תיירותית שאין שני לה. שילוב מושלם של חופש, הנאה, כיף

×