כיצד ספא מדמה את הרפואה הטבעית?

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

זה נכון שלתרופות הממוצעות בדרכים מלאכותיות, ישנה תרומה מכרעת בשימור בריאות הציבור, מיגור מחלות ומגיפות והעלאת הגיל הממוצע העולמי. ועם זאת, רבים מאתנו שוכחים עד כמה הטבע טומן בחובו שפע של יתרונות וסגולות אשר יכולים לתרום באופן מכריע לבריאותנו ולשמר אותה על פני זמן רב.

אודות ספא ורפואה טבעית

ספא נתפס בקרב רבים כבילוי שנועד לציין אירוע מיוחד ותו לא. עם זאת, מחקרים מוכיחים כי שילובו של הספא בשגרה החודשית, יכול להבליט שפע של יתרונות בריאותיים רבים ונפלאים. במאמר הבא נרצה לדון בהרחבה אודות אותם היתרונות ולהקביל אותם לאלו אשר מגיעים הישר מן הטבע.

בין שתבחרו בספא בתל אביב הסואנת והרועשת ובין שתערכו ספא באזור טבע נפלא, שקט ופסטורלי, היו סמוכים ובטוחים כי אתם תקצרו את אותם היתרונות בדיוק, ותצאו מן הבילוי נשכרים.

רפלקסולוגיה טבעית

הקדמה וההסתגלות שלנו כבני אדם לכיסוי הגוף, כמעט והשכיחה מאתנו לחלוטין את האפשרות ליהנות מרפלקסולוגיה טבעית המסופקת על-ידי הטבע. כאשר אנו הולכים יחפים על אדמה שאיננה ישרה, הרי שאנו נהנים מלחיצות ספונטניות המתבצעות על נקודות שונות בכף רגלנו. כאשר אנו שעונים לאחור על קיר שאיננו ישר פלס, הרי שאנו נהנים גם כן מנקודות לחיצה שונות.

בהגיענו לספא, אנו למעשה נהנים מעיסוי מקצועי אשר מתייחס לאותן הנקודות שכבר לא מקבלות את אותה התייחסות כמו אבותינו ההיסטוריים של לפני עשרות אלפי שנים.

הריכוז ב"כאן ועכשיו"

כאשר אנו מבצעים מדיטציה, אנו למעשה נדרשים לריכוז מוחלט במה שקורה בהווה. מטרתה של המדיטציה היא לאמן את המוח להיות מרוכז בדברים שמתרחשים ברגע נתון ומבלי שהמחשבה תברח למחוזות של עבר או עתיד. כך למשל, במדיטציה אנו מתרכזים בתחושות פיזיות, בנשימה או בקולות וצלילים שסביבנו.

בטבע, היה האדם נדרש מצוי בסביבה שקטה ונעימה ובה כל רחש וכל צליל היה יכול לזכות להתייחסות מכובדת. לעומת זאת, בעיר הסואנת, הרי שמגוון רעשי הרקע כמעט ולא זוכים להתייחסות בשל הערב רב של צלילים ברמות תדר שונות. בזמן עיסוי מקצועי, אנו נמצאים בסביבה שקטה עם מוזיקה נעימה ומרוכזים בתחושות הפיזיות של לחיצות ולישות השרירים הכאובים.

תכשירים מן הטבע

בספא נהוג גם להשתמש בשלל תכשירים שלקוחים מתמציות טבעיות. תמציות אלו מסייעות בהמרצת זרימת הדם ובחימום האזורים הכאובים. עצם השימוש בתמציות המתבססות על המצוי בטבע וללא כל חומרים מלאכותיים, מספק היבט נוסף וחשוב בטיפול הטבעי שספא יכול לספק לנו, ולדמות את כוחו המרפא של הטבע.

מומלץ אם כן, להקפיד על ספא לא רק כדרך לציון אירועים מיוחדים דוגמת ימי הולדת או מחווה רומנטית, כי אם בתור צעד רפואי מניעתי שנועד לשמר את בריאותנו ולהקנות לנו איכות חיים גבוהה ונוחה יותר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

יעדי חורף מומלצים לחופשה

טיולי קיץ במגוון יעדים, את זה כמעט כולנו מכירים. אבל הפעם אנו רוצים להמליץ לבחור אפשרות הפוכה לחלוטין. הכירו כמה מהיעדים הטובים ביותר, ששווה להגיע

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

×