כיצד ספא מדמה את הרפואה הטבעית?

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

זה נכון שלתרופות הממוצעות בדרכים מלאכותיות, ישנה תרומה מכרעת בשימור בריאות הציבור, מיגור מחלות ומגיפות והעלאת הגיל הממוצע העולמי. ועם זאת, רבים מאתנו שוכחים עד כמה הטבע טומן בחובו שפע של יתרונות וסגולות אשר יכולים לתרום באופן מכריע לבריאותנו ולשמר אותה על פני זמן רב.

אודות ספא ורפואה טבעית

ספא נתפס בקרב רבים כבילוי שנועד לציין אירוע מיוחד ותו לא. עם זאת, מחקרים מוכיחים כי שילובו של הספא בשגרה החודשית, יכול להבליט שפע של יתרונות בריאותיים רבים ונפלאים. במאמר הבא נרצה לדון בהרחבה אודות אותם היתרונות ולהקביל אותם לאלו אשר מגיעים הישר מן הטבע.

בין שתבחרו בספא בתל אביב הסואנת והרועשת ובין שתערכו ספא באזור טבע נפלא, שקט ופסטורלי, היו סמוכים ובטוחים כי אתם תקצרו את אותם היתרונות בדיוק, ותצאו מן הבילוי נשכרים.

רפלקסולוגיה טבעית

הקדמה וההסתגלות שלנו כבני אדם לכיסוי הגוף, כמעט והשכיחה מאתנו לחלוטין את האפשרות ליהנות מרפלקסולוגיה טבעית המסופקת על-ידי הטבע. כאשר אנו הולכים יחפים על אדמה שאיננה ישרה, הרי שאנו נהנים מלחיצות ספונטניות המתבצעות על נקודות שונות בכף רגלנו. כאשר אנו שעונים לאחור על קיר שאיננו ישר פלס, הרי שאנו נהנים גם כן מנקודות לחיצה שונות.

בהגיענו לספא, אנו למעשה נהנים מעיסוי מקצועי אשר מתייחס לאותן הנקודות שכבר לא מקבלות את אותה התייחסות כמו אבותינו ההיסטוריים של לפני עשרות אלפי שנים.

הריכוז ב"כאן ועכשיו"

כאשר אנו מבצעים מדיטציה, אנו למעשה נדרשים לריכוז מוחלט במה שקורה בהווה. מטרתה של המדיטציה היא לאמן את המוח להיות מרוכז בדברים שמתרחשים ברגע נתון ומבלי שהמחשבה תברח למחוזות של עבר או עתיד. כך למשל, במדיטציה אנו מתרכזים בתחושות פיזיות, בנשימה או בקולות וצלילים שסביבנו.

בטבע, היה האדם נדרש מצוי בסביבה שקטה ונעימה ובה כל רחש וכל צליל היה יכול לזכות להתייחסות מכובדת. לעומת זאת, בעיר הסואנת, הרי שמגוון רעשי הרקע כמעט ולא זוכים להתייחסות בשל הערב רב של צלילים ברמות תדר שונות. בזמן עיסוי מקצועי, אנו נמצאים בסביבה שקטה עם מוזיקה נעימה ומרוכזים בתחושות הפיזיות של לחיצות ולישות השרירים הכאובים.

תכשירים מן הטבע

בספא נהוג גם להשתמש בשלל תכשירים שלקוחים מתמציות טבעיות. תמציות אלו מסייעות בהמרצת זרימת הדם ובחימום האזורים הכאובים. עצם השימוש בתמציות המתבססות על המצוי בטבע וללא כל חומרים מלאכותיים, מספק היבט נוסף וחשוב בטיפול הטבעי שספא יכול לספק לנו, ולדמות את כוחו המרפא של הטבע.

מומלץ אם כן, להקפיד על ספא לא רק כדרך לציון אירועים מיוחדים דוגמת ימי הולדת או מחווה רומנטית, כי אם בתור צעד רפואי מניעתי שנועד לשמר את בריאותנו ולהקנות לנו איכות חיים גבוהה ונוחה יותר.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

קראוון נגרר למכירה מחיר
בלוג

קרוואן רכב למכירה

בשנים האחרונות בישראל ניתן להבחין בעלייה הדרגתית ברכישת קרוואנים על ידי ישראלים רבים שהחליטו לשבור את השגרה ולנסות דבר חדש שהם לא מכירים. הסיבה לכך

מכירת קרוואנים

קרוואן ממונע למכירה

מכירים את זה שרואים בסרטים משפחה או זוג מגניב מטיילים בקרוואן וחושבים לעצמנו הלוואי שגם לי היה קרוואן? אז זה לגמרי אפשרי. בשנים האחרונות הקרוואנים

מכירת קרוואנים

קרוואן מפואר למכירה

אנשים רבים בישראל רוכשים קרוואן מפואר ויוצאים לטייל ברחבי הארץ מבלי לבזבז כסף על מקומות לינה, מאחר שיש ברשותם קרוואן מפואר המשמש ללינה. מהו קרוואן,

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

קרוואן על גלגלים למכירה

בשנים האחרונות אנשים רבים קונים קרוואן על גלגלים. יש לכך סיבות רבות כמו האפשרות לטייל בכיף ולהנות ממקום לינה נוח או האפשרות לגור במקום יותר

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

משאית קרוואן למכירה

משאית קרוואן כפי שניתן להבין משמה היא משאית שהפכו אותה לקרוואן. קרוואן הוא מעין רכב המשמש למגורים, לטיולים ולנופש. על משאית קרוואן נרחיב במאמר הבא.

×