נגררים להשכרה בעשרות אחוזי הנחה עם חברה בעלת ניסיון רב

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

כשיוצאים מהבית לטיול צריך לקחת כמעט כל דבר ובמיוחד כשהמשפחה יוצאת לטייל. ילדים קטנים זקוקים לעגלה, משחקים משלהם ולעתים גם חיתולים ובובות שבלעדיהן אי אפשר באמת לצאת החוצה. ילדים גדולים יותר רוצים ליהנות ממרחב משלהם, מחוויות מעניינות לאורך הטיול ואם אפשר לגלוש בנוחות בעצירות השונות.

שירותי נגררים להשכרה מאפשרים לצאת לטיול ולקחת בית צמוד. כמובן, לא כל תכולת הבית הנוכחית תיכנס לתוך הנגרר, אך הדברים החשובים ייכנסו ואיתם חוויה בלתי נשכחת. חוויית הקרוואנים הנגררים הופכת כל טיול לייחודי, שונה ונוח הרבה יותר מכל טיול רגיל.

קראוון עם צל

לעצור בפינות חמד

התלות במקומות הלינה יוצר לא פעם פספוס של הטבע. במקום לראות את הטבע במלוא עוצמתו (ולשמור עליו כמובן), הלינה מתבצעת במקום מרוחק והטיול נעשה במסלול מעגלי או מסלול שמתחיל מנקודה אחת ובסופו של דבר מסתיים כדי שאפשר יהיה לחזור לרכב ולנסוע ליעד הבא. כל זה לא קורה בטיולי קרוואנים.

בטיולי קרוואנים נגררים אפשר לעצור בשלל פינות חמד בארץ ישראל ולמצות את הטיול במלואו. אפשר לעצור בחוף הים או בשמורת הטבע (במידה ואין איסור במקום וכמובן, רק תוך כדי שמירה עליו) וללון בתוכו, כך בתנאים הטובים ביותר. אין צורך להדליק מדורה לצורך בישול ואין צורך להסתמך על מסעדות אזוריות שיש לנסוע אליהן. טיול שכזה הוא הכי קרוב לטבע והכי מרגש.

שירותי נגררים להשכרה

את הנגררים אין צורך לקנות. פעולה כזו עלולה להוביל לתסכול בכל הנוגע לעבודות התחזוקה או החניה של הרכב. במקום, ישנן חברות מקצועית אשר מציעות לקהל הרחב שירותי השכרה של נגררים וקרוואנים. החברה ממנה תתבצע ההשכרה היא זו שדואגת לאחסן את הנגרר עד שהוא יגיע אליך (או אתה אליו) והיא זו שתדאג לכך שהוא יהיה במצב תקין ומוכן לנסיעה.

חלק מהשירות יכלול גם התאמה של כלי הרכב וכן אם יש צורך בכך אז גם התאמת וו גרירה או השכרה של רכב שיכול לשאת את הנגרר. החברה אשר תספק לך את השירות תוכל לעזור לך לבחור את הנגרר המתאים ותנחה אותך בכל הנוגע לחוויית הנסיעה הבטוחה.

שירותי נגררים להשכרה

לנסוע בבטחה ברחבי הארץ

מי שמעולם לא נהג ברכב עם נגרר יכול להירתע מכך בדקות הראשונות. החברה תשמח לעזור ולייעץ בכל הנוגע לנסיעה בטוחה ולתת הנחיות לנהיגה. לאחר הדקות הראשונות תחושת הביטחון עולה ואז אפשר כבר לצאת לדרך. עם זאת, ישנם מספר כללים שחשוב לשמור עליהם על מנת לשמור על נסיעה בטוחה, לך, לנוסעים ולשאר האנשים שיכולים להיות בכביש.

בשום אופן אין להיכנס לנגרר בזמן נסיעה. יש להישאר חגורים ברכב. אין לעצור בצד הכביש (מומלץ לכל רכב) וכמובן שיש לנהוג רק לפי הוראות הבטיחות. חברת מעיינות תשמח להציע לך נגררים להשכרה, הנחייה וליווי לאורך כל הדרך וליצירת חוויה בלתי רגילה.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קראוון בטבע
בלוג

למי אוטוקראוון להשכרה מתאים?

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות הרבה יותר מרגשת כשהיא נעשית באוטוקראוון. רוב האנשים אינם מחזיקים ברכב שכזה ולא במקרה. הוא תופס מקום רב בחניה ודורש

התקשרו עכשיו