קרוואן על גלגלים: חוויה מושלמת ומהנה לכל המשפחה

טיול בארץ יכול להתבצע בדרך אחרת. נכון יותר לומר כי השינה יכולה להיות אחרת. הטיול לא מחייב עצירה במקומות לאכול ולא שינה בצימר ואפילו לא באוהל. קרוואן על גלגלים מעניק חוויה שונה של טיול ובשנים האחרונות אפשר לראות כי יותר משפחות וזוגות בוחרים לגלות את הארץ בדרך זו.

הקרוואן מתחבר דרך וו גרירה אל הרכב (בהנחה שיש ברכבנו וו גרירה ואם לא יש לחברו או לשכור רכב המתאים למשימה). הוא נוסע לכל מקום ויכול להתנתק בקלות יחסית ברגע שמחליטים להתמקם בחניון, בפארק, בטבע או בחוף הים. לאחר הניתוק אפשר להמשיך לנסוע עם הרכב למקומות שונים ובעיקר לכאלו שהם צפופים ופחות נוחים למעבר עם הנגרר. ראו גם: חניוני קרוואנים בארץ

קרוואן להשכרה בישראל

היתרונות של קרוואן על גלגלים בטיול

אין צורך להחזיק בקרוואן כדי ליהנות מכל היתרונות שלו. שירותי השכרה יאפשרו לך ליהנות מרכב איכותי, שמור וכל שעליך לעשות הוא לנסוע למקום שאהוב עליך וליהנות מכל היתרונות.

אפשרות ללון בשלל מקומות

קרוואן על גלגלים מאפשר ללון בשלל מקומות. אפשר לעצור בשמורות טבע המתאימות לכך, חניונים שיכולים לתת שלל שירותים ואפילו בחוף הים. החברה אשר תעמיד לרשותך את שירותי ההשכרה תוכל גם לעזור לך לבחור את מקומות העצירה שיתאימו לציפיות שלך.

בילוי בטבע בנוחות מקסימלית

בילוי ולינה בטבע לא אומרים שלא צריך ליהנות. כבר מזמן שלא צריך לסבול מיתושים, לינה על חצץ בתוך שק שינה ובוודאי שלא מקור או חום. קרוואן על גלגלים הופך את הטיול לאידאלי עבור אוהבי הטבע. ניתן להציב אותו בכל מקום שאין מגבלה אחרת ולישון ולהכין אוכל או לעשות פעולות אחרות, בנוחות. בדרך זו אין צורך להתפשר על בילוי בטבע או הנאה מתנאים טובים אלא אפשר ליהנות מכל העולמות.

קרוואן להשכרה

קסם הקרוואן

ישנו דבר אחד שהוא ברור לכל מי שכבר חווה נסיעה בקרוואן והוא שמדובר בקסם של חוויה. רבים מהישראלים אשר שכרו קרוואן על גלגלים החליטו לחזור על החוויה ולבצע השכרות נוספות. ישנו קסם לסגנון לטיול קרוואנים בארץ זה ולא תמיד אפשר להסביר אותו ואיך הלינה בטבע בתוך מבנה סגור פרטי היא יוצאת דופן.

כיצד מתבצעת הנסיעה עם הקרוואן?

אחת השאלות הנפוצות היא כיצד מתבצעת הנסיעה. לעתים שאלה זו עולה אצל אנשים שלא בטוחים שהם יכולים לנהוג בכלי רכב שכזה ומתוך חששות שונות. חשוב לציין כי יש מקום לכל חשש וחברת ההשכרה צריכה לענות על כל השאלות שלך ולתת לך הדרכה על הרכב, החיבור שלו ועל הנסיעה בו.

יש לחבר את הקרוואן בעזרת וו גרירה ואם לרכב שלך אין וו שכזה, ניתן לחבר לו אחד או לשכור רכב שמתאים למשימה. חברת מעיינות תשמח לעמוד לרשותך לאורך כל הדרך. היא תשמח לעזור לך לבחור קרוואן ולהסביר לך כיצד להשתמש בו.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קראוון בטבע
בלוג

למי אוטוקראוון להשכרה מתאים?

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות הרבה יותר מרגשת כשהיא נעשית באוטוקראוון. רוב האנשים אינם מחזיקים ברכב שכזה ולא במקרה. הוא תופס מקום רב בחניה ודורש