קרוואן על הכנרת

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת

אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי מגבלות של מקום וזמן ולהגיע לכל פינה בטבע ועדיין להרגיש תחושה ביתית ופרטית – היא התגלמות החופש במיטבו.

אלא שכמו בכל תחום, במידה וההכנה שלכם לא הייתה מיטבית או הבחירה שלכם בסוג של קרוואן על הכנרת לא הייתה מושכלת או מותאמת לצרכים שלכם, אתם עלולים לחוות מפח נפש. ישנם מספר גורמים שכדאי לקחת בחשבון בעת השכרת קרוואן על הכנרת: רמת האירוח בקרוואן, מספר ימי הנופש, האם לחנות קבע או לנוע ממקום למקום, גודל הקרוואן ועוד ועוד שאלות. אולם  סוגיה אחת היא בין העיקריות והחשובות ביותר: סוג הקרוואן.

קרוואן על הכנרת

סוג הקרוואן

לסוג הקרוואן האידיאלי עבורכם יש השפעה רבה על הצלחת הנופש. כעקרון יש שני סוגים מרכזיים או קטגוריות של קרוואנים: קרוואן נגרר וקרוואן ממונע. קרוואן ממונע הוא קרוואן המחובר לכלי הרכב הגורר ומסיע אותו באמצעות וו גרירה ייעודי. כל המבנה הזה נוסע כיחידה אחד אך אין חלל משותף לרכב ולקרוואן. בכל רגע, גם ניתן לנתק את הקרוואן מהרכב, להניחו ולהמשיך רק עם הרכב או להיכנס אל הקרוואן עצמו ולשהות בו.

קרוואן ממונע הוא למעשה מעין מכונית ענקית אשר נוסעת וכוללת בתוכה גם את הקרוואן עצמו. זו יחידה אחת שלמה עם חלל משותף. מקדימה תא הנהג ומאחור הקרוואן על שלל חלליו השונים כגון חדרי השינה, הסלון, המטבח, השירותים וכד'. הבית תמיד נוסע איתך ואינך יכול לנתקו.

נגרר או ממנוע?

אז מה עדיף בחופשת קרוואן על הכנרת, ממונע או נגרר? ובכן, אין תשובה אחת נכונה וזה תלוי הרבה בצרכים ובהעדפות שלכם. קרוואן ממנוע מאפשר לכל בני המשפחה לשהות ביחד גם בחניה וגם בנסיעה, כאשר ניתן לנוע בין החללים המפנקים של הקרוואן לחלק בו יושב הנהג. זו חוויה יוצאת דופן וכיפית במיוחד. קרוואן זה גם נוח מעט יותר לתמרון והגעה למקומות צפופים. למען האמת, לא כל כלי הרכב הפרטיים גם מיועדים לנשיאת קרוואן נגרר ולכן יתכן והפתרון הטוב ביותר עבורכם יהיה קרוואן ממנוע בו הרכב הוא גם הקרוואן.

לעומת זאת, קרוואן נגרר מספק חוויה אחרת. אומנם מי שנמצא בתוך תא הנהג, בעת נסיעה, לא יכול לחוות ביחד את הכיף עם מי שבחלל המגורים אבל מצד שני הוא מציע יתרון אחר. יתרון זה נובע מהאפשרות לנתק את הקרוואן בכל רגע מכלי הרכב, למקם אותו בחניה מסודרת ולעבור לנסיעה רק ברכב הפרטי. זה טוב במיוחד כאשר נרצה להגיע לאתרי טבע קצת פחות נגישים או דווקא למקומות יותר הומי אדם כמו מרכז העיר, שהתמרון בקרוואן נגרר מעט מורכב בו. כך, ניתן להחנות את הקרוואן, לנתק את הרכב ולנסוע אתו לבילוי ובסיום, לחזור לבית הנע המוכן והכיפי שלנו.

רוצים לצאת לחופשת קרוואן על הכנרת ולא יודעים במה לבחור? גם אם אתם יודעים, מומחי חברת 'קראפאן' ישמחו לייעץ לכם ולעזור לכם להחליט מה יספק לכם את החוויה המושלמת. אנו בטוחים שתמצאו את הקרוואן הטוב ביותר עבורכם מבין צי הקרוואנים הגדול שלנו.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קרוואנים על הכנרת
בלוג

קרוואנים על הכנרת

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו

קרוואן על הכנרת
בלוג

קרוואן על הכנרת

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף קרוואנים בכנרת
בלוג

חוף קרוואנים בכנרת

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×