קרוואנים על הכנרת

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים

חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו רואים עוד ועוד קרוואנים נמצאים בחניונים ייעודיים, "מטר" מהמים, מסודרים בינות לעצים או לצד ציליות ושולחנות עץ ופינות מנגלים, כשמסביבם חבורות ידידים משותפת, נהנים מהבריזה ומהאווריה שבלהיות יחד.

ואכן, קרוואנים על הכנרת מספקים חווית נופש יוצאת דופן. מצד אחד, אנחנו חיים את החלום של בטן גב, במרחק קצר מהחדר ומהצד השני, "החדר" שלנו הוא בלב הטבע. אין שילוב מושלם מזה.

קרוואנים על הכנרת

להיות במקום מאורגן ועדיין לנוע.

חופשת קרוואנים על הכנרת היא כל מה שחופשת אוהלים וקמפינג בכנרת לא יכולים לתת. הקרוואן הוא מקום גדול מרווח ומסודר הרבה יותר מאוהל. כל הציוד שלנו שמור ובטוח בפנים. יש מיזוג אוויר ומקום מסודר ולא צפוף לישון. האינטימיות והפרטיות שלנו נשמרת, ההגיינה והניקיון טובים לאין שיעור וכל זה בלי לוותר לרגע על חווית הטבע, הקרבה למים ואווירת הנופש עם החברים.

יתרה מכך, בכל רגע נתון בו נחפוץ, אנחנו יכולים להתניע את הרכב עם הקרוואן המחובר אליו ולנסוע לטייל במקום אחר. לעבור לחבל ארץ אחר, לחוף אחר סביב הכנרת או לנסוע לטיול עם כל הציוד שלנו (בלי לקפל ולארגן  את האוהלים) ולחזור לאותו מקום בדיוק לצורך חניית לילה. זהו החופש המוחלט וחוויה שלא תשכחו.

להיטען מחדש.

בחניית קרוואנים על הכנרת, אף שאפשרי לעשות אותה כמעט בכל מקום, כדאי ולנסות להצטרף לחניון מאורגן. בחניון כזה ניתן להצטייד בכל מה שצריך, להטעין ולסדר את הקרוואן, למלא מים היכן שצריך, להתחבר לברז חיצוני וליהנות ממקלחת מפנקת וליהנות מחברתם של החברים שלנו ושל חובבי נופש בקרוואנים כמונו.

אם הגעתם מוקדם, תוכלו להספיק וליהנות מקיסמה של הכנרת באור יום, אם הגעתם מאוחר בחלילה (אל דאגה, יש תאורה), תוכלו להתעורר ולקפוץ ישר אל הכנרת. היא הרי במרחק נגיעה מכם. תוכלו להישאר במהלך היום, לנפוש ולהתרועע בחוץ, כאשר אתם יודעים שבכל רגע, תוכלו לחזור פנימה לקרוואן וליהנות מעולם אחר.

חברים עם קרוואנים על הכנרת

הנה חופשה של כיף שלא תשכחו. שילוב של חופשה הרפתקנית וחברה טובה. אם אתם קבוצה של משפחות או קבוצה של חברים, תארגנו לעצמכם טיול קרוואנים משותף. כל משפחה, לפי הגודל שלה, בקרוואן מותאם בשבילה אבל כולכם נעים כאחד וחונים האחד ליד השני. המשפחות ישחקו ויבלו יחד, תוכלו לשבת על שפת האגם וליהנות מהשלווה והחופש ובייחוד מחברה טובה. בלילה, כל אחד יכנס לקרוואן המפנק שלו ולא יצטרך לשמוע, כמו באוהל, את השני מדבר או נוחר…

רק תזכרו לתאם מראש הגעת הקרוואנים שלכם לחניון קרוואנים על הכנרת מוסדר. שלא ייווצר מצב שתגיעו ואין עוד מקום לכולם.

רוצים לצאת לטיול שאתם ומשפחתכם לא תשכחו לעולם? רוצים לצאת קבוצה של ידידים במשותף לנופש קרוואנים על הכנרת. אנחנו ב'קראפאן' נשמח לעמוד ולרשותכם ולהציע לכם מספר רב של קרוואנים עבור כל אחד מחברי הקבוצה ויעוץ רציף לתכנון נכון של הטיול והחוויות.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קרוואנים על הכנרת
בלוג

קרוואנים על הכנרת

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו

קרוואן על הכנרת
בלוג

קרוואן על הכנרת

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף קרוואנים בכנרת
בלוג

חוף קרוואנים בכנרת

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×