השכרת קרוואן מחיר: המאמר שיחסוך לכם מאות שקלים!

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

חולמים לצאת לטיול קרוואנים בארץ? אחת השאלות שבוודאי עולה אצלכם נוגעת לעלויות של החוויה. בעוד שאין כל ספק שטיול בקרוואן אינו דומה לאף טיול אחר, ברור שתרצו שהמחיר יהיה בר השגה ושיתאים לתקציב שלכם. כדי להבין קצת יותר על טיולים מסוג זה ריכזנו מידע על הגורמים שיכולים להשפיע על העלויות.

השכרת קרוואן מחיר

הגורמים המשפיעים על השכרת קרוואן מחיר

בקשה לקבל הצעת מחיר יכולה להשתנות בין החברות ולא במקרה. מעבר לכך שיכול להיות שחברת השכרה אחת תהיה יקרה יותר מאחרת, ישנם גורמים נקודתיים שיכולים להשפיע על המחירים, גם כאשר נפנה לאותה החברה. הפרמטרים הבאים יכולים להשפיע על עלות ההשכרה:

גודל הקרוואן

פרמטר אחד אשר יכול להשפיע על המחיר של ההשכרה הוא הגודל של הקרוואן. ישנם קרוואנים אשר מתאימים לזוגות והם יהיו יחסית קטנים ולעומתם גדולים שמתאימים למשפחות ולעתים גם למשפחות גדולות (עם שבעה או שמונה מקומות לינה). באופן כללי, בירור על השכרת קרוואן מחיר יעלה תוצאה יקרה יותר עבור הגדולים לעומת הקטנים. למשקיעים מבינינו, ישנה האפשרות לקבל קרוואן מפואר להשכרה

שיטת ההנעה

יכול להיות הבדל עלויות בין סוג ההנעה כאשר ישנם קרוואנים ממונעים וישנם נגררים. השילוב בין שיטת ההנעה לבין הגודל של הקרוואן יקבע פעמים רבות את המחיר ואי אפשר להגיד שממונע עולה יותר מנגרר. יש לשים לב כי לעתים נדרשת השכרה של רכב, בנוסף לקרוואן הנגרר ויש לבדוק את העלות הכוללת כדי להצליח להשוות מחירים.

ציוד

הקרוואן יכול להגיע עם תוספות שונות של ציוד. בין היתר אפשר לשכור גנרטור, לבקש כלי מטבח שונים ועוד. יכול להיות שחברת ההשכרה תבקש תוספת תשלום על ציוד זה או אחר. כמובן, ישנן חברות אשר יציעו את רוב הציוד כעסקת חבילה ובכל מקרה יש לבדוק בהצעת המחיר מה היא כוללת בדיוק.

קרוואן נגרר

אותיות קטנות

ישנו דבר שחשוב להתייחס אליו בעת קבלת הצעת מחיר והוא התוספות. יכול להיות שהמחיר של ההשכרה ייראה נמוך במיוחד אך הוא לא יכלול את עלות הביטוח. קבלת מידע על השכרת קרוואן מחיר תהיה חייבת לכלול את כל הפרטים ולהשאיר מינימום הפתעות (ועדיף בכלל לא).

תקופת ההשכרה

לעתים השכרה ללילה אחד בלבד תהיה יקרה לעומת השכרה למספר לילות. באופן כללי לא מומלץ לנסוע עם הקרוואן ליום אחד בלבד כיוון שאי אפשר ליהנות מכל האפשרויות שהוא מציע. חופשות של 5-7 ימים יהיו אידאליות גם מבחינת החוויה וגם מבחינת העלויות לכל לילה.

השוואת השכרת קרוואן מחיר לעומת אפשרויות טיול אחרות

נקודה שכדאי לחשוב עליה היא העלות של השכרת הקרוואן אל מול אפשרויות הטיול האחרות. ברור שיש לשלם על ההשכרה, אך האפשרות האחרת היא לשכור חדר באכסנייה, צימר או בית מלון. הקרוואן חוסך את עלויות הלינה, האוכל בחוץ ולעתים את הצורך בהשכרת רכב. חברת מעיינות מזמינה אותך לקבל פרטים נוספים והצעת מחיר מותאמת אישית.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

השכרת קרוואן על החוף
בלוג

השכרת קרוואן על החוף

השכרת קרוואן על החוף – חווית החוף המושלמת החופים היפים שיש לישראל להציע, הם אטרקציה תיירותית שאין שני לה. שילוב מושלם של חופש, הנאה, כיף

בלוג

חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

  אופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל

התקשרו עכשיו