כמה עולה קראוון?

עוד ועוד ישראלים בוחרים לרכוש קראוון במטרה לשנות את אורח החיים שלהם. יש שני סוגים של ישראלים שמעוניינים לרכוש קראוון. הסוג הראשון הוא אותם אנשים שפשוט רוצים לעבור מבית רגיל או דירה לקראוון וכך בעצם לשנות לגמרי את חייהם מחיים רגילים לחיים של אנשים שפשוט גרים בטבע ואף נהנים ממנו על בסיס יומי.

הסוג השני הוא אותם ישראלים שאוהבים מאוד לטייל במהלך השנה ורוצים לשדרג את עצמם מבחינה לוגיסטית.  כלומר, בכל פעם שהם רוצים לטייל, כל מה שהם צריכים לעשות הוא פשוט לארוז את הדברים שהם רוצים לקחת לטיול, להניע את הקראוון וכמובן לבחור את היעד לטיול שלהם.

סוגים של קראוונים וכמה זה עולה?

המחירים של הקראוונים השונים מושפעים מסוג הקראוון, מהגודל שלו וכמובן מרמת האבזור. הקראוון הראשון נקרא קראוון ממונע דרגה A. נקרא גם מוטורהום. מדובר בקראוון בגודל של 8-15 מטרים שמתאים ל3-8 נוסעים. בקראוון ממונע דרגה A יש מטבח, חדר שינה וחדר אמבטיה עם שירותים וניתן לחבר אותו למערכות שונות כמו ביוב, מים, חשמל, מערכת מיזוג, קירור וחימום. ניתן גם לחבר את הקראוון לכבלים ואינטרנט.

בשונה מקראוונים אחרים, כאן החלל המרכזי מחובר לנהג וזה בעצם הופך את הקראוון למאוד ייחודי ופנסי. ניתן לטייל עם הקראוון הזה עד שבוע מבלי הצורך להתחבר למקורות חיצוניים.

החיסרון של קראוון מסוג זה הוא במחיר שנע בין 40,000-150,000 דולרים.

הקראוון השני נקרא גם קראוון דרגה C. הוא מכונה גם מיני מוטורהום ואורכו 7-11 מטרים. הוא מתאים לכמות של עד 7 נוסעים ומציע לרוב 8 מקומות לינה. בשונה מהקראוון הקודם, כאן הקרון מורכב על סוג של ואן. קראוון זה מצויד במיטה זוגית אותה מיקמו מעל תא הנהג. היתרון המרכזי של קראוון זה הוא בכך שניתן לתקן אותו בכל מוסך. גם כאן ניתן לחבר את הקראוון לכל המערכות שתוארו לעיל ולהנות מהן לטיול של עד שבוע.

הוא מתאים לטיולים עבור משפחות גדולות יחסית ונחשב לחסכוני. המחיר שלו נע בין 30,000-70,000 שקלים. יש קראוונים נוספים כמו למשל קראוון ממונע מסוג קונוויז‘ן שמתאים לשניים עד ארבעה מטיילים. המחיר שלו נמוך יותר וניתן להשיג אותו גם בעלות של 40,000 שקלים.

איך בוחרים את הקראוון המתאים?

הדבר הראשון ואולי החשוב ביותר לפני שמחליטים לרכוש קראוון הוא להגדיר את הצרכים שלכם. האם מדובר בקראוון לצורך מגורים קבועים, האם זו התנסות שאתם בודקים ואולי שווה קודם לרכוש קראוון יד שניה לפני שמשקיעים סכומים גדולים ואולי זה בכלל קראוון שמיועד רק לטיולים? בנוסף, יש הבדל בין קראוון ממונע לקראוון נגרר גם בהיבט התחזוקתי וגם בהיבט של האבזור. דבר נוסף שחשוב לשים אליו לב הוא כמות האנשים שאמורים להנות מהקראוון. שימו לב למערכות שניתן לחבר לקראוון והחליטו מראש איזה סוג של מגורים אתם מחפשים: האם אתם צופים להשתקע בחניונים או אולי באזורים פתוחים, גם זה נתון שיכול להשפיע על בחירת הקראוון שלכם.

מחפשים לרכוש קראוון? חברת ארץ המעיינות תשמח לסייע לכם באיתור הקראוון התואם את הצרכים שלכם באופן המושלם.

אוהל בים למסיבת רווקות

רוצות להקים אוהל בים למסיבת רווקות? אין ספק כי זו תהיה מסיבת השנה ! הקיץ כבר ממש בפתח וזו ההזדמנות שלנו להפתיע את אחת החברות

קנטה בים

ים כחול, גלים, שמש, חול, אויר והאנשים שאנחנו אוהבים. למעשה, אין כמו להפיק מסיבת רווקים או רווקות בים, יום הולדת או כל חגיגה אחרת שאתם

אירועים בים

עם סיומו של החורף, עוד ועוד אנשים מתחילים להעלות רעיונות ולחשוב על אירועים בים. הקיץ הוא הזדמנות נפלאה לתכנן, לארגן אירועים בחיק הטבע, להנות מהאוויר

מאהל בים

הים הוא לוקיישן מושלם. הצבעים, האווירה, הנוף. כייף להיות בים בכל שעה ביום וכמעט בכל מזג אויר. אנחנו הישראלים התברכנו במזג אויר מדהים ברוב ימות

קראוון נייד

קראוון נייד הוא ללא ספק הטרנד החדש בעולם התיירות והטיולים. למעשה, מדובר בדרך נפלאה שבה אנו יכולים לצאת לטייל מבלי להיות תלויים בזמן או במקום.

השכרת זולה בים

השכרת זולה בים היא הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שמעוניין להפיק מסיבה או אירוע בים בכל סדר גודל שהוא. הזולה מאפשרת לאורחים שלנו לשבת