3 עובדות שכדאי לדעת על קראוון נגרר

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

קראוון נגרר הוא כלי רכב אשר מתחבר לרכב שנושא אותו על ידי שימוש בוו גרירה. היום אפשר ליהנות משירותי השכרה ולצאת לטיול ברחבי הארץ בדרך הכי קרובה לטבע. ההשכרה מאפשרת ליהנות מכלי רכב איכותי, נוח ובלי להתחייב לטיפולים שלו. הקראוון הנגרר הופך את הטיול לבלתי נשכח וזאת תודות למרחב נוח לבילוי בכל עצירה.

קראוונים להשכרה

אם יש לך חלום לצאת לטיול עם קראוון נגרר ברחבי הארץ, יכול להיות שיש לך שאלות על אופן הנסיעה. הנקודות הבאות יעזרו לך להכיר את התחום ואת אופן הנסיעה:

1. בשום אופן אין לשהות בקראוון בעת הנסיעה

נקודה חשובה שיש לזכור אותה היא שאין לשהות בקראוון בזמן נסיעה. אין בו מקומות ישיבה עם חגורות ולכן יש לנסוע ברכב ובחניה להיכנס אליו. הנסיעה שונה מעט מנסיעה בקראוון ממונע ולכל אחת מהאפשרויות יש יתרונות וחסרונות.

בכל נסיעה וכך גם בטיול בקראוון יש לשים לב שהבטיחות היא מעל הכל. אין כל סיבה להסתכן וניתן ליהנות מהטיול כשכולם יושבים יחד ברכב וכשעוצרים נכנסים לחלק האחורי בו אפשר לאכול בנינוחות, לישון, להתקלח, לשחק ולבלות.

2. ישנם קראוונים בגדלים שונים

לעתים תמונות של קראוונים נגררים נותנות תחושה שהם קטנים בהשוואה לאלו הממונעים. הסיבה לכך היא שהם מגיעים כיחידה נפרדת מהרכב. עם זאת, ישנם שלל גדלים של קראוונים ואפשר למצוא כאלו שיתאימו למשפחות וכאלו שיתאימו לזוגות.

מומלץ להתייעץ עם חברה אשר מתמחה בתחום ולהחליט יחדיו איזה רכב הכי יתאים לך. יש לזכור כי קראוון שמתאים למשפחה אחת לא בהכרח יתאים לאחרת ובוודאי שלא לזוג.

קרוואן להשכרה בישראל

3. ניתן להחנות את הקראוון בשלל מקומות

אחת הסוגיות שעולות אצל אנשים רבים נוגעת לנושא החניה ומיקום השארת הקראוון הנגרר. היתרון של הגרירה הוא שניתן להשאיר את הקראוון במקום אחד ולהמשיך עם הרכב למקומות שקשה יותר להיכנס אליהם או שפשוט מסיבות שונות הנוסעים מחליטים להשאיר אותו מאחור.

ישנם חניונים מסודרים אשר מיועדים לקראוונים, אך לא חובה להחנות דווקא בהם. חניונים אלו אמנם מאפשרים להתחבר לחשמל ומספקים שירותים שונים, אך אפשר גם ליהנות מחניה בתוך הטבע (במקומות שמותר לעשות זאת) ואפילו בחלק מחופי הים.

בחירת קראוון וחברה להשכרה

לאחר שהחלטת שהגיע הזמן שלך להתנסות באחת מהחוויות המהנות יותר בעולם הטיולים, זה הזמן להחליט איזה קראוון יתאים לך ולאיזו חברה לפנות. המשימה החשובה באמת היא לבחור בחברה הנכונה כיוון שהיא תשמח לבחון יחד איתך איזה כלי רכב מבין כל אלו הקיימים יעניק לך את הנסיעה הטובה ביותר.

חברת מעיינות תשמח לעמוד לרשותך ולעזור בבחירה והשכרת הקראוון ואפילו בבניית מסלול הטיול שיתאים לך ולאלו אשר עומדים להצטרף אליך וכל זאת כדי ליצור חוויה בלתי נשכחת.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קרוואנים על הכנרת
בלוג

קרוואנים על הכנרת

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו

קרוואן על הכנרת
בלוג

קרוואן על הכנרת

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף קרוואנים בכנרת
בלוג

חוף קרוואנים בכנרת

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×