עין רועים

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

עין רועים הוא מעיין שופע לאורך כל השנה, ממוקם על באזור הרי נפתלי, צפונית לקריית שמונה בגליל העליון. המעיין ממוקם בשמורה מתוחזקת היטב עם שבילים סלולים, שולחנות פיקניק המפוזרים באזורים עם גישה לנכים ובאזורים אחרים שאינם ניגשים, פחי אשפה מפוזרים באתר ועצי אקליפטוס גבוהים מספקים צל באזור כולו. מעיין עין רועים הוא מקום מצוין לעריכת יום של פיקניק עם בני המשפחה והחברים, תוך שילוב מים ופנאי, מנוחה ותנאים מצוינים לעריכת פיקניק. מי המעיין נובעים אל תוך בריכה בנויה מאבנים טבעיות עם גדרות מסביב ומדרגות גישה מצדי הבריכה.

איך מגיעים?

ניסע צפונה על כביש 90 וממנו נפנה לכיוון כפר גלעדי ומשם פנייה לדרך אספלט המסומנת בסימון שבילים כחול לבן כתום. נמשיך לנסוע כחצי קילומטר נחלוף על פני שלט "דרך נוף" ולאחר נסיעה של 2 קילומטרים נוספים נגיע אל חניון עין רועים.

דברים שכדאי לדעת

מעיין עין רועים הוא אופציה נהדרת לכל בני המשפחה, ובכלל זה ילדים קטנים ומבוגרים. המעיין עצמו הוא קטן יחסית ולא תמיד הוא מלא בכמות ראויה של מים, אם כי קרן קיימת לישראל משקיעה מאוד במקום ולעיתים דואגת למלא את בריכת המעיין בצורה מלאכותית. טיול למעיין עין רועים מהווה שילוב מצויין של מים, מנוחה, פיקניק ונוף טבע ירוק קלאסי של אזור הצפון. מהמעיין ניתן לתצפת על אזור עמק יזרעאל והחלקות החקלאיות המסותתות שלו. לתצפית טובה עוד יותר ניתן להמשיך מרחק של כקילומטר וחצי נוספים לכיוון מצפה לירן סעדיה, לוחם סיירת אגוז שנפל במלחמת לבנון השנייה, שם תוכלו ליהנות מהנוף המרהיב הנשקף מהרי נפתלי עם דברי הסבר הבוקעים ממכונת שמע קבועה המותקנת במקום.

"החסרון" היחיד של מעיין עין רועים הוא מיקומו בקצה הצפוני ביותר של מדינת ישראל ולכן הופך ללא רלוונטי עבור מטיילים באזור הצפון התחתון והגליל התחתון. יחד עם זאת, אם אתם שוהים באזור רמת הגולן, הגליל העליון ולבטח באזור קריית שמונה ויישובי הסביבה, עין רועים הוא בהחלט מקום שבו אתם רוצים לבקר כדי לחוות את החוויה הכל כך אופיינית לאזור הצפון הישראלי, ולעשות את זה במקום מסודר עם כל השירותים הדרושים לפיקניק משפחתי איכותי.

באזור עין רועים תוכלו למצוא שלל ישובים המציעים פתרונות לינה נוחים, צימרים ואפילו מרכזי אירוח בעיר קריית שמונה עצמה. את הביקור במעיין ניתן לשלב עם מגוון רחב של מסלולים מסומנים באזור הגליל העליון ואפילו עלייה על החרמון לאחת התצפיות היפות ביותר שיודע אזור הצפון להציע. לפני שאתם יוצאים למעיין, כדאי לברר באינטרנט או בטלפון ישיר לרשות שמורות הטבע או קק"ל מה מצבו של המעיין והאם בריכת המעיין מלאה. בכל מקרה, שימו לב שמדובר בבריכה קטנה ובנויה בניגוד למעיינות רבים אחרים המצויים באזור.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

בלוג

חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

  אופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל

התקשרו עכשיו