6 תשובות לשאלות הכי נפוצות על קרוואן נגרר

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

אלו אשר חולמים על טיול בארץ בקרוואן מגלים כי היום הדרך פשוטה יותר מאי פעם. התפתחות הענף מאפשרת לשכור קרוואן נגרר או ממונע ולצאת איתו מצפון לדרום, לטיולים קצרים או ארוכים. כדי להבין מעט מהו אותו כלי רכב ואיך נוסעים בו, חשוב לקבל מענה על השאלות הנפוצות בנושא.

1. האם מותר לשהות בקרוואן בזמן הנסיעה?

אין לשהות בקרוואן הנגרר בזמן הנסיעה כיוון שהוא לא מיועד לכך ואין בו מקום ישיבה עם חגורות בטיחות. המהות של הנגרר הוא שמלפנים ישנו רכב סטנדרטי אשר גורר אותו ושם צריך לשבת. יש להיכנס לקרוואן לצורך שהות, שינה, אכילה וכל פעולה אחרת שלא נעשית בזמן הנסיעה.

קרוואן נגרר

2. היכן מותר להחנות את הקרוואן?

ישנם מקומות רבים שאפשר להחנות בהם את הקרוואן אך ישנם מקומות נוחים יותר ונוחים פחות. אפשר לעצור ברוב החניות, חניוני טבע ואפילו בחוף הים. חניוני קרוואנים מסודרים יעניקו גם חיבור לחשמל שמאפשר להשתמש בכל הפונקציות שיש בקרוואן לרבות חימום המים שבדוד. החניה בחניון מסודר תהיה לפעמים נוחה יותר גם כיוון שיכולים להיות שם עוד מבלים באותו הסגנון ולחלק מהנופשים מתאים יותר לישון בין אנשים שבוחרים את אותו סגנון טיול.

3. האם יש צורך לחבר את הקרוואן לחשמל כדי להפעיל בו את המערכות השונות?

עבור רוב הפעולות אין צורך בחיבור חשמלי. רוב הקרוואנים מגיעים עם מערכת סולארית אשר מאפשרת להפעיל מערכות שונות, למעט חימום המים אשר דורשים יותר כוח ואנרגיה. כדי לחמם את המים ישנן שתי אפשרויות, האחת היא ללון בחניון שמספק שירותי חשמל והשנייה היא לשכור גנרטור ולהפעיל אותו לצורך חימום המים. יש לציין כי את רוב הפעולות אפשר לבצע ללא צורך בחיבור חשמל.

4. האם המקרר עובד כל הזמן?

לרוב המקרר עובד כל הזמן. אמנם יש להיכנס אל קרוואן נגרר רק בעצירות, אך בזמן זה ניתן ליהנות מכל האוכל שנכנס מראש למקרר ללא חשש מכך שהוא לא יעבוד. המערכת הסולארית מפעילה את המקרר והוא נשאר פעיל וקר גם בשעות הלילה.

השכרת קרוואן באילת

5. כיצד אפשר לשכור קרוואן נגרר אם אין לרכב וו גרירה?

ישנן שתי אפשרויות להסעת קרוואן נגרר. האחת היא התאמה של כלי הרכב הקיים וחיבור של וו גרירה המתאים לו. השנייה היא השכרת רכב עם וו גרירה, בנוסף להשכרת הקרוואן. כל אחת מהאפשרויות תתאים למישהו שונה וזאת בהתאם לציפיות האישיות וסוג הרכב הנוכחי שלך.

6. איך אפשר לבחור את הקרוואן הנגרר הנכון?

הדרך הטובה ביותר לבחור את הקרוואן לנסיעה היא להתייעץ עם חברה המתמחה בתחום. מעבר לאפשרות הנגררת, ישנה גם אפשרות לשכור קרוואן ממונע. חברה כמו מעיינות מכירה את עולם הטיולים בארץ היטב ותשמח לעזור לך לאורך כל הדרך ואף לתת המלצות שישדרגו את החוויה שלך.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

בלוג

חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

  אופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל

התקשרו עכשיו