3 עובדות שלא ידעתם על אוטוקרוואן

טיול בקרוואן יכול להיות מרגש במיוחד. הוא מתאים למשפחות, זוגות ויחידים ומאפשר לקחת את הבית ולנסוע לכל מקום. גם בישראל, שהיא ארץ קטנה, ישנם יתרונות רבים לסגנון טיול זה ובהם היכולת לעצור כמעט בכל מקום ולנוח, הכנת האוכל בשטח בלי להתפשר על הנוחות והטעם וכמובן זיכרונות קסומים שנשארים לכל החיים. כדי להבין את הקסם של הטיול ריכזנו בחמש נקודות שכדאי להכיר.

קארוון בטבע

1. לישון הכי קרוב לטבע

אוטוקרוואן מעניק את החוויה המושלמת למי שרוצה לטייל בטבע אך לישון בנוחות. במקום להקים אוהלים, להבעיר מדורה כדי לבשל עליה ולישון בשק שינה על דשא רטוב, חול או חצץ, אפשר ליהנות מכל העולמות. בטיול שכזה אפשר ליהנות מהטבע במיטבו ובו זמנית מנוחות בלילה ולקום רעננים ביום שלמחרת כדי להמשיך בכיף בטיול.

ישנם מקומות רבים ברחבי הארץ אשר מתאימים לחניית אוטוקרוואן וכל אחד ימצא את הטבע שהכי מתאים לו לבקר בו, בנוחות מקסימלית ובתנאים הטובים ביותר, בלי לוותר על חוויית החיבור לאדמה.

2. גמישות במהלך הטיול

שלא כמו טיול בין יעד אחד לאחר שדורש התארגנות מראש וקביעה עם בעל הצימר או האכסנייה, במקרה של טיול עצמאי אין כל בעיה לקום מאוחר, להתארגן לאט או לנסוע בלילה. טיול שכזה מעניק גמישות מקסימלית ולכן הוא יתאים גם לאלו אשר נהנים להיות ספונטניים וגם לאלו שמעדיפים להיות מאורגנים ולדעת בדיוק לאן הם נוסעים ומתי הם צפויים להגיע.

כיוון שאין צורך לפרוק את הציוד, להעלות אותו חזרה לרכב וכל ההתארגנות מהירה, אפשר להחליט לשנות את מיקום הלינה בכל רגע. הגמישות הופכת את הטיול עם הילדים לאידאלי ונותן לזוגות את האפשרות למצוא לעצמם פינות מחמד רגועות.

קרוואן להשכרה

3. אוטוקרוואן מגיע עם מערכת אוורור משלו

אחד המכשולים בטיולי הטבע הוא מזג האוויר. כאשר חם מדי קשה לישון בחוץ וכאשר קר אי אפשר לצאת החוצה וליהנות מיופיו של הטבע שקיים בכל ימות השנה. הנסיעה ברכב בו אפשר ללון ושיש לו מערכת אוורור משלו מאפשרת לישון בחוץ בכל יום בשנה ובכל מזג אוויר.

הנסיעה באוטוקרוואן נוחה, ידידותית לנהג ולנוסעים והיא מאפשרת לישון בסביבה נוחה, אך בטבע. אין כל מניעה לקום מוקדם בבוקר ולראות את הזריחה או ללכת לישון מאוחר לאחר ישיבה סביב המדורה עד לשעות הקטנות של הלילה. השינה תהיה תמיד בתנאים אופטימליים ואם יהיה צורך לנוח במהלך היום במקום מוגן מהשמש או סתם ליהנות מפרטיות, אין כל בעיה לעשות זאת.

לשכור אוטוקרוואן

השכרת אוטוקרוואן יכולה להתבצע לנסיעות בכל חלקי הארץ, כולל השכרת קרוואנים מצפון ועד דרום. הנסיעה אינה דורשת רכב פרטי, אך כמובן מחייבת רישיון נהיגה בתוקף. חברת מעיינות מציעה מגוון רכבים בגדלים שונים המתאימים לנסיעת זוגות, משפחות ומציעה מעבר לשירותי ההשכרה הדרכה מלאה והמלצות לטיולים מוצלחים.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קראוון בטבע
בלוג

למי אוטוקראוון להשכרה מתאים?

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות הרבה יותר מרגשת כשהיא נעשית באוטוקראוון. רוב האנשים אינם מחזיקים ברכב שכזה ולא במקרה. הוא תופס מקום רב בחניה ודורש