השכרת קראוונים בצפון עם חברה בעלת יותר מ- 100 לקוחות מרוצים!

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

ארץ ישראל היא אינה גדולה במרחב שלה, אך מציעה שפע של נופים קסומים. מהנופים המדבריים ועד להרים הירוקים והנחלים שבצפון. הטיול בארץ יכול להתבצע בנסיעה בין יעדים שונים, בנוחות מרבית, בקראוון מפנק. בשנים האחרונות אפשר לראות יותר ויותר קראוונים בכבישי ישראל. טיולים אלו מעניקים חוויה בלתי נשכחת ומשלבים באופן אידאלי בין טיול בטבע ובאתרים מעניינים לבין לינה שמרגישה כמו בבית.

קראוון בטבע

קצת על כניסת הקראוונים לישראל

טיולי הקראוונים מאפיינים מאד את צפון אמריקה ואת אירופה. במקומות בהם ישנה תשתית ללינה בקראוון ושמתאפיינים בנסיעות ארוכות נסיעה זו נחשבת לאידאלית. בשנים האחרונות נכנסה החוויה גם לארצנו. אמנם הנסיעה מקצה לקצה בישראל קצרה בהרבה מזו שבשאר היבשות, היא יכולה לקחת מספר שעות ובנוסף, החוויה אינה יכולה להתקבל בשום טיול אחר.

השכרת קראוונים בצפון מאפשרת לכל משפחה וזוג ליהנות מחופשה בטבע, בלי להרגיש את אי הנוחות מתחת לגב בזמן השינה בחוץ. היא מאפשרת ליהנות מכל הציוד האישי שמצטרף לנסיעה, בלי לפרוק ולהעמיס אותו במקום הלינה. החוויה מתאימה לאוהבי טבע, שרוצים לשדרג את הטיולים, לאלו שרוצים גם לבלות בחוץ וגם ליהנות מנסיעה ולינה ברוגע.

השכרת קראוונים בצפון מעסק המתמחה בתחום

אין צורך לרכוש קראוון כדי ליהנות מטיול בטבע. חברה המתמחה בתחום מעמידה שירותי השכרה ומאפשרת למשפחות וזוגות ליהנות מהטיול המושלם, ללא מחויבות לטייל בהמשך באותה צורה. שירותים אלו מתאימים לאלו שכבר מכירים את החוויה ואלו שרוצים להתנסות בה בפעם הראשונה. את החברה המשכירה יש לבחור לפי מספר קריטריונים:

סוג הקראוונים

ניסיון להצטופף בקראוון יוביל לחוויה מאכזבת. כל הרעיון הוא למצוא את כלי הרכב שישמש את כל הנוסעים בנוחות ובמרחב סביר. לכן, יש לבדוק אילו רכבים יש לחברה ומה היא יכולה להציע בתאריך בו היא אמורה להתקיים. יש להסתכל על הגודל של הרכב, האלמנטים הפנימיים שלו ולבדוק אם יש צורך לגרור אותו או שהוא מגיע ככלי רכב שלם.

שירות

החברה שמספקת שירותי השכרת קראוונים בצפון צריכה לתת שירות מלא. היא צריכה לעזור בבחירת כלי הרכב הנכון, לדאוג לאבזור שנקבע מראש וכדאי שיהיה לה מספיק ניסיון וידע כדי לתת המלצות לתכנון נכון של הטיול. השירות של החברה חשוב גם במקרה חירום ולכן יש לוודא מראש כי יש לה יכולת לתת מענה בכל יום ובכל שעה, אם יהיה צורך בכך.

קרוואן נגרר

עלויות השכרת קראוונים בצפון 

חברת ההשכרה צריכה להציע את הפתרון הנכון במחיר הוגן. העלות של השכרת קראוון והנסיעה והחופשה כולה לא צריכה להיות גבוהה יותר מחופשה אחרת. אפשר לקבל הצעת מחיר מסודרת לאחר השיחה הראשונית והעלאת הבקשות השונות מהחברה. מעיינות מספקת את שירותי השכרת קרוואנים ללקוחות רבים ברחבי הארץ ובצפון ומזמינה אותנו ליהנות מרכבים איכותיים, שמתוחזקים ברמה גבוהה ושירות לאורך כל הדרך.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קרוואנים על הכנרת
בלוג

קרוואנים על הכנרת

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו

קרוואן על הכנרת
בלוג

קרוואן על הכנרת

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף קרוואנים בכנרת
בלוג

חוף קרוואנים בכנרת

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×