חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

 

חניון קרוואנים אכזיבאופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל יום אתה יכול לבחור להיות במקום אחר- אלו היתרונות הגדולים של טיולי הקרוואנים.

אך עדיין יש הנרתעים מסוג הטיול הזה. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שהם חוששים מה יהיה בלילה. השהייה והלינה בתוך הקרוואן עצמו נוחה ומפנקת ויש בו הכל אך לא לכולם מתאים לחנות בסמוך לנחל או חורשה, כאשר מסביב הכל חשוך, אין מים זורמים חופשי ואתם מרגישים במקום לא מסודר. עבור אלו קמו וצמחו חניוני הקרוואנים המוסדרים, ביניהם חניון קרוואנים אכזיב.

 

חניון קרוואנים אכזיב – על הים

קודם כל, חניון קרוואנים אכזיב נמצא באחת מרצועות החוף היפות בישראל, לצד מפרצונים קסומים, בריכות ים תכולות, רכסי כורכר שגלי הים מלחכים את שוליהם וצמחיה ייחודית. הנוף פשוט קסום ומרגיע ובו בעת מהנה. חניון קרוואנים באכזיב, נותן לכם את כל זה, בתוספת העובדה כי אתם מרגישים את הטבע הפראי ממש אבל תמיד יכולים להתכנס למקום סגור, נקי ומסודר. אתם יכולים להיכנס ולצאת ולהגיע לחוף המהמם מתי שבא לכם, לשבת עם ערב אל מול השקיעה וליהנות מן הבריזה ולחוות חוויה של גן עדן.


חניון קרוואנים אכזיב – הפרקטיות שבחניון

אולם חניון קרוואנים אכזיב, כמו כל חניוני הקרוואנים בישראל, מעניק לא רק את הצד החוויתי של הטבע אלא גם מקום מסודר לשהיית הקרוואנים, בו הם יכולים לקבל את כל צרכיהם ואת צורכי הדרים בהם. למעשה, מדובר בחניון קמפינג מוסדר בו יכולים לבוא גם בעלי אוהלים אך בתוכו, קיים מתחם ייעודי עבור קרוואנים. במתחם, יש את כל הנדרש על מנת לתפעל היטב את הקרוואן, לתחזקו, להצטייד מחדש ולהתחבר לתשתיות.

מה יש למשל בחניון קרוואנים אכזיב? ניתן למצוא שם חיבור למים זורמים (בחלק מן הקרוואנים אין מקור מים זמין והם תלויים לחיבור זרימה חיצונית, כדי שניתן יהיה להתקלח בהם), חיבור לחשמל, להטענת ציוד אישי (מחשבים וסלולאר ועוד) כמו גם להטענת מצברי הקרוואן, סככות צל ומחצלות סמוך לקרוואן לשהייה נעימה יותר לאורך כל היום, שולחנות וריהוט חוץ, פינות מנגל, מקררים, שירותים ועוד ועוד דברים, שהופכים את הנוחות של הקרוואן לנוחות גם מחוצה לו.

 


חניון קרוואנים אכזיב – להיות עם שותפים לדרך

חוף אכזיב קרוואניםכאמור, חניוני הקרוואנים הלכו, צמחו והתרבו וכיום ניתן למצוא רבים מהם באתרי תיירות ובשמורות טבע מובילים מדרום ועד צפון. כך למעשה, אתם יכולים לנצל את היתרונות של החופשה בקרוואן ולנוע מאתר לאתר, כאשר אתם חונים כל פעם באתר אחר. החניונים המסודרים עולים אומנם כסף, אך זהו כסף קטן מאוד לעומת היתרונות הרבים שחניונים אלו מציעים. בכל אופן, תגלו מהר מאוד, שהחניונים האלו מלאים באנשים ממש כמותכם ושתוכלו לשבת יחדיו או לשוחח ולהמליץ אחד לשני על אתרים חדשים ולקבל סיוע או טיפים על תחזוק הקרוואן ושדרוג החופשה.

'המעיינות' הינה חברת השכרת הקרוואנים המובילה בישראל. צוות המומחים שלנו לא רק להתאים לכם את הקרוואן הטוב ביותר אלא גם לתכנן יחד אתכם מסלול אטרקטיבי עבורכם.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

בלוג

חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

  אופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל

התקשרו עכשיו