לגור בקראוון

האם אי פעם בער בכם הרצון לגור בקראוון? מסתבר שאתם לא היחידים ועוד ועוד אנשים בישראל בוחרים להעתיק את חייהם לקראוון, בוחרים שלא להצטרף למירוץ המשכנתא ל-25 השנים הבאות (במקרה הטוב), בוחרים להנות מהפשטות, להתחבר מחדש לטבע ולחיות את החיים מהצד האותנטי שלהם. אבל לפני שאתם מקבלים החלטה, כדאי לאסוף קצת מידע, לדבר עם עוד אנשים שכבר עשו את השינוי, לעשות מחקר מקדים על סוגי קראוונים שונים ורק אז ללכת על זה ובגדול.

לגור בקראוון – זה לא קטן לכם מדי?

ישראלים שעשו את השינוי מעידים כי אחת השאלות ששואלים אותם שוב ושוב, פעם אחר פעם היא האם מספיק להם המקום (חיובי) או ”זה לא צפוף לכם“ (קצת פחות חיובי). אז הנה התשובה. כשמרגישים קצת חנוקים, כל מה שצריך לעשות הוא פשוט לפתוח את הדלת והנה לכם מרחבים פתוחים, אויר צלול וטבע אינסופי. בשונה מבתים במקומות אחרים בארץ, כאן לא צריך לחפש את הנוף, אנחנו הופכים להיות חלק ממנו. וזה מה שיפה כל כך.

לגור בקראוון – כדאי לדעת!

לפני שאתם קופצים על ההזדמנות, חשוב לקחת בחשבון כל מיני פרמטרים כמו למשל מה תהיה עלות ההשקעה של רכישת קראוון משלכם, כמה יעלו לכם תנאי המחיה והחשבונות כמו מים וחשמל, אילו מתקנים אתם צריכים שיהיו לכם בקראוון כדי שתרגישו שהצרכים הבסיסיים שלכם ממושים והכי חשוב – כמה אנשים הולכים לגור בקראוון? בנוסף, כדאי לבדוק את כל נושא התחזוקה ולכמה זמן תחזיק ההשקעה שלכם?

אז מהם היתרונות של מגורים בקראוון?

  1. היתרון הכלכלי – אין ספק שהמעבר לגור בקראוון יכול לחסוך לנו המון בעלויות גם בהיבט של ההוצאות השוטפות וגם בהיבט של החשבונות. כמובן שמדובר בפתרון מעולה עבור מי שלא הצליח להגיע למספיק הון עצמי בשביל לקחת משכנתא ומוצא את עצמו חודש בחודשו משלם סכומי עתק לשכר דירה.
  2. השלווה – אין ספק כי אנו חיים בעידן שבו לחץ וסטרס הם חלק בלתי נפרד מהחיים של רבים מאיתנו. ברגע שאנחנו בוחרים לצאת קצת מהשגרה ולעבור לגור במקום שמחובר לטבע, אוטומטית יש בהחלטה הזו משהו מרגיע, משהו שמשחרר אותנו ממחוייבות. הרי מה הסיבה שאנשים עובדים כל כך קשה? בשביל לעמוד במשכנתא, בשביל לשלם חשבונות, בשביל לצאת לחופשה הבאה… אבל כשאתה גר במקום של חופשה, זה מרגיש קצת יותר מרגיע. 
  3. יתרון הניידות – ברגע שאנחנו עובדים לגור בקראוון, אנחנו יכולים לבחור איפה אנחנו רוצים לגור. במידה ואנחנו פרילנסרים או עובדים מהבית, נוכל להחליט שבחודש אחד אנו חיים ליד נחל בגולן, בחודש אחר מטר מחוף הים של תל אביב ובחודש הבא במדבר בנגב. מה יותר מושלם מזה?

כמובן, שלצד היתרונות יש גם חסרונות כמו למשל המקום שיכול מעט להגביל אותנו מבחינת אחסון בעיקר, איכות הבידוד בימים קרים במיוחד ועוד דברים שאולי היינו רגילים אליהם בחיי היום יום שלנו וכעת אין לנו אותם.

כמובן, שכדי לקלוע בול למטרות שלנו, אנחנו צריכים לברר על רכישת קראוון מחברה מקצועית או לחפש קראוון למכירה מזוג או משפחה שהחליטו מסיבה כזו או אחרת לוותר על החוויה המדהימה הזו.

לגור בקראוון למי זה מתאים?

  • לאנשים שמחוברים לטבע אבל באמת
  • לאנשים שלא צריכים דברים חומריים כדי להיות מאושרים
  • לאנשים שרוצים לטייל כמה שיותר
  • לאנשים שמחפשים להוזיל עלויות

אוהל בים למסיבת רווקות

רוצות להקים אוהל בים למסיבת רווקות? אין ספק כי זו תהיה מסיבת השנה ! הקיץ כבר ממש בפתח וזו ההזדמנות שלנו להפתיע את אחת החברות

קנטה בים

ים כחול, גלים, שמש, חול, אויר והאנשים שאנחנו אוהבים. למעשה, אין כמו להפיק מסיבת רווקים או רווקות בים, יום הולדת או כל חגיגה אחרת שאתם

אירועים בים

עם סיומו של החורף, עוד ועוד אנשים מתחילים להעלות רעיונות ולחשוב על אירועים בים. הקיץ הוא הזדמנות נפלאה לתכנן, לארגן אירועים בחיק הטבע, להנות מהאוויר

מאהל בים

הים הוא לוקיישן מושלם. הצבעים, האווירה, הנוף. כייף להיות בים בכל שעה ביום וכמעט בכל מזג אויר. אנחנו הישראלים התברכנו במזג אויר מדהים ברוב ימות

קראוון נייד

קראוון נייד הוא ללא ספק הטרנד החדש בעולם התיירות והטיולים. למעשה, מדובר בדרך נפלאה שבה אנו יכולים לצאת לטייל מבלי להיות תלויים בזמן או במקום.

השכרת זולה בים

השכרת זולה בים היא הפתרון הטוב ביותר עבור כל מי שמעוניין להפיק מסיבה או אירוע בים בכל סדר גודל שהוא. הזולה מאפשרת לאורחים שלנו לשבת