קרוואן להשכרה בטבריה – כדי שהחופש שלכם יהיה מדהים

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

 

קרוואן להשכרה בטבריההעיר טבריה, המתנשאת מעל הכנרת, היא בירת הצפון ואבן שואבת לתיירים רבים, בשל היותה עיר מרכזית בלב אזור התיירות ובפתחם של אתרים ואטרקציות רבות המוצעים ושוכנים בצפון. בעבר היה ניתן לחלק נופש בטבריה על פי שתי סוגי אירוח: הראשון, שהיה באחד מבתי המלון השוכנים בעיר והשני נופש בצימר באחד המקומות הטבעיים בצפון הארץ. העניין הוא, שהבחירה באחד מן האפשרויות, הייתה מגבילה. לינה במלון חייבה אותך להיות במרכז העירוני והמאובק, בו היית צריך לנסוע במיוחד כדי להרגיש טבע ומנגד, צימר על יתרונותיו, הציע רק טבע ושקט.

כעת ניתן ליהנות מכל העולמות וזאת באמצעות קרוואן להשכרה בטבריה. למען האמת, זו לא המצאה ישראלית. סגנון הטיול בקרוואנים הפך כבר למוביל בארה"ב ובאירופה. והסיבה ברורה: קרוואן מאפשר לך ניידות רבה, כך שאתה בוחר את המקום בו תשהה-חוף, חניון בטבע, על גדת נחל, או בחניון בתוך העיר. אתה נוסע עם הטיול שלך. מנגד, אתה זוכה גם לפינוק, תודות לקרוואנים מרווחים ומצוידים בנדיבות. ועוד לא דיברנו על החוויה הייחודית של טיול קרוואנים, עם או בלי ילדים.


יתרונות קרוואן להשכרה בטבריה

הירוק ופינות החמד בצפון מזמינים לשהות בקרבתם. חלקנו, חווים חוויה זו על ידי שינה באוהלים אך לרבים אחרים זה פחות מתאים. הם רוצים יותר נוחות, יותר אינטימיות אם צריך, יותר הרגשה של שהיה במבנה. מצד שני, הם אינם רוצים להיות מקובעים בתוך צימר. הם אינם רוצים להיות סטטיים. קרוואן להשכרה בטבריה והסביבה מאפשר בדיוק את השילוב. ניידות ממקום למקום, כאשר אתה נוסע עם המלון שלך, לכל מקום.

 


טבריה – נחל – טבריה

קרוואן להשכרה בטבריההנה תרחיש שכולו חוויה. אחרי שלקחתם קרוואן להשכרה בטבריה, אתם ומשפחתכם יוצאים לטיול. אתם לא צריכים לקחת אתכם כלום. לא מגבות, לא כלי רחצה, לא מזרונים או אוהלים, הכל אצלכם בתוך הקרוואן. אתם מתניעים ונוסעים צפונה לאחד מהאתרים החביבים עליכם. הנסיעה עצמה היא חוויה, בוודאי עם בחרתם בקרוואן ממונע, בו הקרוואן משולב עם הרכב עצמו, כך שכל המשפחה נמצאת יחדיו בנסיעה. אתם מגיעים לנקודת הטבע שלכם ואתם יכולים להתמקם. כן, להקים את ביתכם, בלי טרחה על שפת נחל או בתוך חורשה או כל מקום שבו חפץ לבבכם ומותר על פי חוק.

תוכלו לצאת לנקודת החן ולחזור חזרה לפינוק ולחמימות של הקרוואן. תוכלו לישון סמוך לנחל. מיציתם? אתם יכולים לעבור בקלות, בלי לקפל, בלי להעמיס ובלי בלאגן, לנקודה הבאה. פשוט נכנסים לקרוואן ונוסעים. רוצים לחזור בערב לטבריה, כדי לחנות שם, לקפוץ למסעדה או סתם לעשות שופינג? שוב- רק תתניעו את הקרוואן.


קרוואן להשכרה בטבריה – היברידיות שהיא כיף

ההיברידיות או השילוב המוצעים עבורכם כאשר תבחרו לקחת קרוואן להשכרה בטבריה, הוא בדיוק לב העניין. חופשה מפנקת אבל בלי "הכבלים" של בית המלון או הצימר. כל הצפון פרוש לפניכם ואתם צריכים רק להחליט להיכן להגיע ולכמה זמן. ועוד לא דיברנו על החוויה של הילדים. חופשה בקרוואן, עבורם, אינה דומה לשום דבר. היא שילוב בין כיף, נוחות וגם הרפתקנות. אל תחסכו מהם את זה.

'המעיינות' הינה חברת השכרת הקרוואנים המובילה בישראל, עם צי נרחב של קרוואן להשכרה בטבריה. רוצה לחוות משהו אחר? דבר עימנו ונתאים לך חופשה מושלמת ומיוחדת.

 

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קרוואנים על הכנרת
בלוג

קרוואנים על הכנרת

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו

קרוואן על הכנרת
בלוג

קרוואן על הכנרת

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף קרוואנים בכנרת
בלוג

חוף קרוואנים בכנרת

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×