חופשה בקרוואן

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

תכנון נכון של חופשה בקרוואן

חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה. אבל היא יכולה להיות כזו, רק אם תתכננו אותה מראש, תקפידו לבחור את הקרוואן המתאים ביותר עבורכם או עבור המשפחה שלכם ותתנו מענה נכון לצרכים והמאפיינים שלכם.

כמי שכבר סייעו לאלפי משפחות להפוך חופשה בקרוואן לחופשה בלתי נשכחת, מומחי 'קראפאן' רוצים להעניק גם לכם מדריך קצר על הנקודות החשובות שיש לשים אליהם לב. ישנם נקודות רבות כמובן, ביניהם הבחירה לנפוש בקרוואן ממונע או בקרוואן נגרר, האם לחנות במקום קבוע או לבחור ללון איפה שליבנו חפץ באותו הרגע, מהי רמת הפינוק והאבזור בקרוואן ועוד סוגיות רבות נוספות. אבל 2 הסוגיות העיקריות, שיכולים להיות ההבדל בין חופשה בקרוואן שהיא טובה לבין חופשה מצוינת, הם גודל הקרוואן ואיכות הקרוואן.

חופשה בקרוואן

גודל הקרוואן

ישנם מספר גדלים לקרוואן, בין אם הוא ממונע ובין אם הוא נגרר ומנותק מכלי הרכב עצמו. ישנם קרוואנים באורך 5 מטרים ויש באורך 14 מטר. ברור לכל, שככל שהקרוואן גדול יותר, הוא יותר מרווח. אפשר להכניס בו יותר פריטים, חללים ואבזור, בלי לצופף אותם או לבצע אותם על סמך אלתורים.

גודל הקרוואן הוא גם שאלה של מספר הנוסעים המתוכנן וכמה מרווח נרצה לתת לכל אחד מהם. קרוואנים נגררים באורך 8-14 מטרים מיועדים גם למשפחות בת 8 נפשות ולצורך מספר זהה של נוסעים בקרוואן ממונע, נצטרך קרוואנים בדרגה A או C.  כמובן שאם נרצה לדחוס הרבה בני משפחה בחלל אחד מצומצם יותר, נוותר על נושא הריווח בתוך הקרוואן ונחווה צפיפות רבה יותר. אם זה כיף או לא – תחליטו אתם.

גם נושא אבזור הקרוואנים הוא פונקציה של מספר השוהים בו, בין השאר בהתייחס במקום בטוח בנסיעה עצמה, במספר המיטות, השטחים הפנימיים הציבוריים ועוד. כלל האצבע, לביצוע חופשה בקרוואן שהיא גם מוצלחת, הוא לשכור תמיד קרוואן שמיועד למספר אנשים גדול במעט מאשר מספרם בפועל, ביחוד כאשר מדובר בילדים, הנוטים לריב על מקום בעת צפיפות.

איכות הקרוואן

חופשה בקרוואן תלויה רבות גם באיכות הקרוואן. איננו מדברים בהכרח על רמת האירוח או האבזור והאם יש בקרוואן טלוויזיה או לא. בניגוד למקובל ולמה שנוטים לחשוב, קרוואן איכותי לא אומר בהכרח קרוואן יקר. אנחנו מדברים על כך שהקרוואן יהיה מתוחזק היטב, מאובזר היטב בדברים ההכרחיים (כאמור, רמת הדברים המפנקים היא לבחירתכם), בטוח ובעיקר נוח עבורכם. אם אלו לא יתממשו, גם אם הקרוואן יהיה משוכלל ומהודר – החופשה שלכם תפגע.

רובנו לא מתעסקים בקרוואנים במהלך היום יום ונתקשה אולי לזהות את איכות הקרוואן ואפילו להשוות בין דרגות הקרוואן השונות. לכן, מוטל עלינו לבדוק את אמינות ואיכות החברה המשכירה, לבדוק את צי הרכב שלה, שהוא גדול מספיק והיא לא נותנת לנו את מה שנשאר, גם אם לא מתאים לנו ולהתרשם מבקיאות ומקצועיות אנשיה.

יש לכם שאלות נוספות על חופשה בקרוואן. צוות מומחי 'קראפאן' כאן למענכם תמיד.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

יעדי חורף מומלצים לחופשה

טיולי קיץ במגוון יעדים, את זה כמעט כולנו מכירים. אבל הפעם אנו רוצים להמליץ לבחור אפשרות הפוכה לחלוטין. הכירו כמה מהיעדים הטובים ביותר, ששווה להגיע

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

×