חניון קרוואנים חורשת טל – על גדות הנחל

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

 

חניון קרוואנים חורשת טלאתם כבר ודאי מכירים את טיולי הקרוואנים בישראל ויודעים שהם כבר הפכו, עבור רבים, לסימן ההיכר של טיול שכולו חופש, עם קורטוב של פינוק. אתם גם יודעים, כי להשלמת החוויה, מומלץ לשהות בלילה באחד מאתרי הקמפינג המציעים מקום ייעודי עבור חניון קרוואנים, על מנת להיעזר בציוד במקום להתחדשות והתרעננות.

כעת אנחנו מבקשים להכיר לכם את אחד מהפינות הקסומות בישראל. למעשה, אתם כבר מכירים את חורשת טל. הגן הלאומי חורשת טל, הנמצא באצבע הגליל, רחב ידיים, מכיל כרי דשא מוריקים, עצים נישאים ופלגי מים חורצים אותו ומשווים למקום מראה קסום. אין זה פלא שהוא הפך אם השנים לאחד מהמקומות המתויירים ביותר ובחופשות רבות הוא מלא כמעט עד אפס מקום. אבל אתם כאמור, לא כמו כולם. לכם יש קרוואן שאתם יכולים להיכנס אליו בכל רגע וליהנות מפינוק, רוגע, אינטימיות ושקט. לכן אתכם מעניין חניון קרוואנים חורשת טל.


חניון קרוואנים חורשת טל – כל מה שצריך

חניון קרוואנים חורשת טל, נמצא כאמור בתוך הגן הלאומי והבאים בשעריו זכאים ליהנות מכל השירותים, הטבע והאטרקציות שהוא מציע.  בעלי הקרוואנים גם יהינו מחיבור לתשתיות של מים זורמים וחשמל וליד כל קרוואן יהיו פרגולות, ריהוט חוץ לפיקניק, פחים לפינוי פסולת, כיור, עמדות הטענה ועץ המסוכך ונותן צל ואווירה.

בנוסף, ניתן ליהנות מכל מה שהמקום מציע כמו מקלחות ושירותים, ברזיות, הבריכה הטבעית, קיוסק, שירותי שמירה ותאורה ועוד. אתם גם תמצאו לצידכם חברים לדרך. עמיתים ומשפחות כמותכם, שיצאו לחוויה של טיול קרוואנים וגם הם שוהים בחניון. יהיה נחמד ומעשיר, להחליף חוויות, נקודות ציון ופינות חמד, ללמוד מבעלי ניסיון על יכולות הקרוואן ולקבל טיפים על יעילות הטיפול וההחזקה שלו, כמו להסתייע בהם, במידה ותדרשו להשלים ציוד.

 


חניון קרוואנים חורשת טל – ללכת ולחזור

העובדה שחורשת טל, ממוקמת בין שלל מסלולים ואטרקציות בצפון המרהיב, היא הזדמנות לצאת ממנה לגיחות של הנאה וכיף. במידה ויש לכם קרוואן נגרר, תוכלו להשאירו שם ולצאת רק עם הרכב למסלול ולשוב לקרוואן עם שעת ערב. כך שיחסך מכם זמן רב על התארגנות ומנהלתיות. מהשטח, ישר אל המקום הנעים והמפנק.


חניון קרוואנים חורשת טל – להזמין מראש

חניון קרוואנים חורשת טלהעובדה שחורשת טל היא אתר נופש פופולארי מאוד, הופכת גם את חניון קרוואנים חורשת טל למקום מבוקש מאוד. אז נכון שחלק גדול מן הקסם של חופשה בקרוואן, טמון בספונטניות וביכולת לבחור בכל רגע נתון היכן תהיה עם הקרוואן אבל עדיין, יהיה זה חכם, במידה ואתה בטוח כי תרצה לשהות בתוך חניון קרוואנים חורשת טל, להזמין מקום מראש.

'המעיינות' הינה חברת השכרת הקרוואנים המובילה בישראל. נשמח להציע לך קרוואן מתוך צי הקרוואנים שלנו המותאם בדיוק לטיול לך וכן להציע לכם נקודות חן, מסלולים והמלצות על חניונים כמו חניון קרוואנים חורשת טל.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

השכרת קרוואן על החוף
בלוג

השכרת קרוואן על החוף

השכרת קרוואן על החוף – חווית החוף המושלמת החופים היפים שיש לישראל להציע, הם אטרקציה תיירותית שאין שני לה. שילוב מושלם של חופש, הנאה, כיף

×