טיול משפחות קרוואנים – לא דומה לכל מה שהכרתם

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

 

טיול משפחות קרוואניםטיול משפחתי, עם כל הילדים יכול להיות מסובך ולפעמים אפילו מתסכל. הילדים לא זורמים (הם רוצים לרוץ ולקפוץ, אתם לנוח) הם רוצים לנסוע ממקום למקום. אתם גם אבל לפעמים רק רוצים להרים רגליים למעלה. אתכם מעניין ניקיון ופינוק, אותם קצת פחות. כל זה בעייתי אבל לא באותה המידה, כאשר נכנס גם הממד הכספי. לאף אחד אין צורך או רצון להוציא כסף רב כל כך על חופשה בה הילדים לא נהנים, אינם מנצלים את מתקני המלון או הצימר ונהנים ממנו.

האמת, שיש פתרון פשוט מאוד: טיול משפחות עם קרוואנים. הקרוואן הוא התגשמות הרצונות של כולם. מקום נקי, מסודר ומפנק, כמו שאתם רוצים, אבל גם כזה שמאפשר לצבור חוויות אחת אחרי השנייה ולהרגיש את הטבע והאטרקציות מהטווח הכי קרוב שאפשר.

איך הופכים טיול משפחות קרוואנים למושלם? מומחי 'המעיינות' חברת השכרת הקרוואנים המובילה בישראל, עם כמה טיפים שישדרגו את הטיול שלכם.


טיול משפחות קרוואנים – גודל

כשרוצים לחוות טיול משפחות קרוואנים – יש הרבה אופציות. לכן חשוב במיוחד, שהטיול ובמיוחד הקרוואנים יהיו מותאמים למשפחה שלכם. האם המשפחה שלכם אוהבת מסלולי מים או דווקא טיפוס או סתם ירוק- זה אתם יודעים. אנחנו יודעים, שההנאה שלכם מהקרוואן היא בראש ובראשונה מגודלו. טיול משפחות קרוואנים, מחייב כי הקרוואן יהיה מרווח ולא צפוף. המפתח לרוב הוא כמה מקומות יותר ממספר הנפשות בפועל. כך שאם אתם משפחה בת 6 נפשות, לדוגמא, בחרו בקרוואן המתאים לשמונה איש. כך יהיה מקום מרווח וגדול לכולם, גם בשהות במהלך היום וגם בלינה בלילה.

 


טיול משפחות קרוואנים – סוג הקרוואן

יש שני סוגי קרוואנים. הקרוואן הממונע, שהוא למעשה מורכב כחלק שלם מן הרכב והקרוואן הנגרר, בו המשפחה יושבת ברכב הפרטי והקרוואן נקשר אליו באמצעות וו גרירה. לכל סוג קרוואן יתרונות משלו. הקרוואן הממונע מאפשר לכל המשפחה להיות ביחד תמיד בחלל הגדול, גם בנסיעות ויש לזה משמעות רבה כחלק מהחוויה ומהגיבוש. קרוואן נגרר, מנגד, בעל יתרון בכל הקשור להתאמה לסוגי הטיול. כך למשל, אם אתם רוצים להיכנס לביקור קצר בעיר או להגיע לנקודה אחרת, בלי לשנות את מיקום הקרוואן במקום שבו בחרתם לשהות, אתם פשוט מנתקים אותו מן הרכב ומשאירים אותו במקום בו הוא עומד, ואתם נכנסים לרכב ונוסעים הלוך וחזור בלעדיו.


טיול משפחות קרוואנים – אבזור

טיול משפחות קרוואניםהאבזור בין הקרוואנים יכול להיות שונה בין קרוואן לקרוואן. עליכם להחליט מה רמת האבזור הנדרשת עבור המשפחה שלכם ומה רמת הפינוק והתוספים שינתנו לכם. יש לכך כמובן משמעויות כספיות וגם עניין של שדרוג הנופש אך כל משפחה תבחר את מה שנכון עבורה.


טיול משפחות קרוואנים – תכנון מסלול

חלק גדול מהצלחת טיול משפחות קרוואנים הוא בחירה נכונה של מסלול ושל נקודות עצירה. רצוי כמובן שהם יהיו מותאמים לכל הגילאים ויענו על כל הצרכים. על תשכחו, שברוב המקרים, עם הקרוואן תוכלו להגיע עד לנקודה עצמה ולשהות בה, גם זמן רב. נושא חשוב לא פחות, הוא תכנון מקומות השהיה בלילה. כמובן, שאפשר לשהות לעיתים באתרים עצמם אבל יהיה נכון יותר לעשות זאת בחניונים מסודרים לקרוואנים, שם נמצאים כל השירותים להם תזדקקו.

לנו ב'המעינות', חברת השכרת הקרוואנים המובילה בישראל, חשוב שכל טיול משפחות קרוואנים שתבחרו יהיה מושלם. דברו איתנו, התייעצו והעזרו בניסיוננו.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×