5 סיבות להשכרת קרוואן לטיול בצפון

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

הטיול בצפון הארץ יכול להתבצע בקרוואן מפנק. הוא יכול להיות נגרר ויכול להיות ממונע ותמיד להכיל את כל מה שהכי נחוץ לך. אין צורך להחזיק בקרוואן משלך (ואין כל היגיון בכך). שירותי השכרה לקרוואנים עומדים לרשותך ומביאים את כל היתרונות של הנסיעה, בלי כל צורך לדאוג לכלי הרכב באופן שוטף.

סיבה ראשונה – חוויה בלתי נשכחת

דבר אחד ברור והוא שחוויית הטיול בקרוואן תהיה בלתי נשכחת. זוגות ומשפחות שרוצות ליצור לעצמן זיכרונות קסומים שכיף להיזכר בהן, לא יתחרטו לרגע על הנסיעה. אפשר לשאול משפחות רבות שכבר יצאו לטיול מסוג זה ולשמוע מהן בהתרגשות כיצד הנסיעה והשהות בקרוואן ליכדה את בני המשפחה ואפשרה להם לראות את הארץ מזווית אחרת ובחוויה ייחודית.

סיבה שנייה – עצירה במקומות קסומים

שלא כמו נסיעה ברכב אשר דורשת הגעה אל יעד מסוים שנקבע מראש, במקרה של קרוואן, אפשר לעצור בכל מקום, גם בספונטניות וללא כל לחץ בנוגע לזמן ההגעה. לא תמיד מקום הלינה המוצע מתאים למטיילים. לפעמים הוא יקר מדי, לפעמים מרוחק ממקום הטיול ולעתים פשוט לא עונה על הציפיות. בטיול קרוואן אפשר לעצור בכל מקום שאין מגבלה שאוסרת עליו ואפשר גם להחליט בספונטניות לעצור את הנסיעה ולהמשיך ביום שלמחרת.

סיבה שלישית – מינימום תלות בגורמים חיצוניים

בטיולים רגילים יש צורך בקביעת מקום לינה מראש, לעשות עצירה במסעדות ולעתים אפילו בסופר (למשל כדי לקנות מים לדרך). שירותי קרוואן להשכרה בצפון מצמצמים את התלות בגורמים אחרים. כל מה שצריך לנסוע עם המטיילים יכול להיכנס לרכב ואפשר לעצור בכל רגע כדי להכין אוכל, להוציא משהו מהמקרר ואפילו כדי להחליף בגדים אם פתאום נהיה קריר או חם.

סיבה רביעית – הצפון

קרוואן להשכרה בצפון מאפשר לטייל באחד האזורים היפים ביותר בארץ. אפשר לעצור לצד נחלים, בהרים ועוד שלל מקומות. אין באמת צורך בתירוץ מיוחד כדי לטייל בצפון ואלו שאוהבים את הטבע ימצאו כי אפשר לצאת ולהשתמש בקרוואנים להשכרה בצפון ברוב ימות השנה, גם בימים קרירים וזאת תודות לאפשרות לינה במקום מוגן, אך הכי קרוב לטבע.

סיבה חמישית – נוחות הנסיעה

ישנם שני סוגי קרוואנים, ממונע ונגרר. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. הממונע מאפשר לנסוע באותו מרחב של השינה, רק חשוב לשים לב לחגור חגורות בזמן הנסיעה. הנגרר מאפשר לנסוע ברכב הרגיל ולהיכנס אל הקרוואן בכל עצירה בנוחות. בכל דגם אחד המאפיינים של החוויה הוא נוחות שנוסעת לאורך כל הדרך.

קרוואן להשכרה בצפון עם חברת מעיינות

חברת מעיינות מעמידה לרשותך שלל סוגי קרוואנים, ממונעים ונגררים. החברה תשמח לעמוד לרשותך לאורך כל הדרך, משלב ההתלבטות לגבי הרכב המתאים לך ועד לזמן הנסיעה אם יהיו לך שאלות שידרשו התייחסות ממומחה בתחום.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

יעדי חורף מומלצים לחופשה

טיולי קיץ במגוון יעדים, את זה כמעט כולנו מכירים. אבל הפעם אנו רוצים להמליץ לבחור אפשרות הפוכה לחלוטין. הכירו כמה מהיעדים הטובים ביותר, ששווה להגיע

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

×