קרוואן זוגי להשכרה מחיר

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

קרוואן זוגי להשכרה הוא אופציה מדהימה לצאת לטייל בצורה קצת שונה וייחודית. הקרוואן מאפשר לטייל בנוחות ובקלות ברחבי הארץ. לפני שאתם בוחרים קרוואן זוגי להשכרה יש מספר דברים שכדאי לדעת. לפניכם מדריך עם כל המידע שצריך על קרוואן זוגי להשכרה וכמה זה עולה.

 

קרוואן זוגי להשכרה מחיר- מה זה קרוואן?

לפני שנתחיל במדריך, נסביר מה זה בכלל קרוואן למי שלא בטוח. קרוואן הוא מעין בית נייד שניתן להעביר ממקום למקום בדרכים שונות ומשמש למגורים. קיימים קרוואנים ניידים שניתן להניע וקרוואנים נגררים שמתחברים לרכב.

אחד השימושים הבולטים ביותר של קרוואן, והשימוש שעליו נדבר במדריך הזה, הוא קרוואן כבית נופש פרטי. עם הקרוואן ניתן לטייל ברחבי הארץ, לישון בנוחות במגוון מקומות, להנות ממיטה, ממקלחת עם מים חמים, שירותים, כיריים, צל, מיזוג אוויר, חימום, ואף הגנה מפני חרקים ומזיקים אחרים.

קרוואן זוגי להשכרה מחיר- מה זה קרוואן? לפני שנתחיל במדריך, נסביר מה זה בכלל קרוואן למי שלא בטוח. קרוואן הוא מעין בית נייד שניתן להעביר ממקום למקום בדרכים שונות ומשמש למגורים.

קרוואן זוגי להשכרה מחיר- מדריך לבחירת קרוואן

כאשר אתם באים לבחור קרוואן זוגי להשכרה, יש מספר אלמנטים שכדאי לכם לקחת בחשבון. ריכזנו לכם את המרכזיים בהם.

 1. קרוואן נייד או נגרר?

ציינו קודם שקיימים שני סוגים של קרוואנים להשכרה- קרוואן נייד או נגרר.

 • קרוואן נייד- קרוואן נייד, כפי שניתן להבין משמו הוא קרוואן בעל יכולת הנעה עצמית, כלומר מתפקד כמו רכב. עם קרוואן נייד ניתן לנסוע ממקום למקום בקלות. יש לקחת בחשבון כי בקרוואן נייד לא קיימת הפרדה בין כלי הרכב לבין הקרוואן עצמו.
 • קרוואן נגרר- קרוואן נגרר הוא קרוואן המתחבר לרכב בעל אפשרות נשיאה. חשוב מאוד להתאים בין הקרוואן לבין הרכב הגורר. לכן יש לבדוק כי הרכב חזק ומתאים להתחבר לקרוואן. עם קרוואן נגרר ניתן להפריד בין כלי הרכב לבין הקרוואן עצמו מה שמאפשר טיול יומי עם הרכב ולינה בקרוואן מבלי לגרור את הקרוואן כל היום.
 1. מה כמות האנשים?

לפני שאתם שוכרים קרוואן, חשוב לדעת מה כמות האנשים שתשתמש בקרוואן. אם אתם רוצים קרוואן זוגי להשכרה, אתם צריכים לקחת בחשבון שמדובר בקרוואן עם מקומות לינה ומרחב שמתאים לזוג ולא יותר מזה. לכן, אם אתם מתכננים טיול משפחתי או עם חברים, צריך לבחור קרוואן עם מספיק מקומות לינה.

 1. מה משקל הקרוואן?

קרוואן ששוקל יותר מ-1,500 ק"ג מחייב נהיגה של נהג בעל רישיון ג'. לכן, במידה שאין לכם רישיון ג' חשוב מאוד לוודא לפני ההשכרה שמשקל הקרוואן לא עולה על 1,500 ק"ג ושתוכלו לנהוג בו בצורה חוקית. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בנוגע למשקל הקרוואן נוגע לקרוואן נגרר. במידה שבחרתם בקרוואן נגרר יש לוודא כי משקל הקרוואן תואם את המשקל המקסימלי שהרכב שלכם יוכל לגרור אחריו. בדרך כלל רכבים פרטיים יכולים לגרור עד כ-750 ק"ג.

 1. מה רוחב הקרוואן?

על פי החוק בישראל, הרוחב המקסימלי המותר בכבישי ישראל הוא 2.5 מטר. הרוחב הממוצע של הקרוואנים הוא 2.3, אך קיימים קרוואנים רחבים יותר. לכן, וודאו מה רוחב הקרוואן טרם ההשכרה.

 1. אילו אביזרים יש בקרוואן?

האביזרים שקיימים בקרוואן ישפיעו על רמת הנוחות. האביזרים יושפעו בין היתר גם מהתקציב שיש לכם. לכן, לפני שאתם שוכרים קרוואן נסו להבין מה התקציב שלכם ועל מה אתם לא מוכנים להתפשר. קחו בחשבון כי בכל קרוואן צריך להיות אזור בסיסי הכולל מיטות, מטבח, פינת ישיבה, מזגן, שירותים ומקלחת. מלבד אלה נסו לחשוב האם חשוב לכם גם מקרר/ מטבח מאובזר/ טלוויזיה ועוד.

 1. הדלת והחלונות

האלמנט האחרון שיש לקחת בחשבון הוא הדלת והחלונות של הקרוואן. דלת הקרוואן היא המקום ממנו נכנסים ויוצאים. חשוב מאוד שהדלת תהיה עבה אך לא כבדת משקל. כמו כן, חשוב מאוד שהדלת תהיה ממוקמת בצד ימין כך שתוכלו לצאת מהקרוואן ללא סכנה. החלונות של הקרוואן, כמו חלונות ברכב או חלונות בכלל חשובים לאוורור החלל, להסתכל על הנוף ולאפשר לכם להנות מתחושת מרחב. חלונות בקרוואן עולים ליבואן יותר כסף לכן, חשבו האם זה קריטי לכם וודאו שהקרוואן מצויד בחלונות. כמו כן מומלץ שגם לדלת וגם לחלונות תהיה רשת יתושים, בשביל הנוחות.

קרוואן זוגי להשכרה מחיר- מדריך לבחירת קרוואן כאשר אתם באים לבחור קרוואן זוגי להשכרה, יש מספר אלמנטים שכדאי לכם לקחת בחשבון.

קרוואן זוגי להשכרה מחיר- מה היתרונות?

אז הבנו את האלמנטים שיש לקחת בחשבון לפני השכרה של קרוואן זוגי. אך למה בכלל כדאי לשכור קרוואן? לפניכם היתרונות של קרוואן זוגי להשכרה-

 • לינה נוחה בשטח- עם קרוואן אתם יכולים ללון בטבע אבל בנוחות, בסביבה נקייה ובטוחה הכוללת מיטה, שירותים ומקלחת. בשביל מי שאוהב את הטבע אך פחות אוהב קמפינג זה הפתרון המושלם.
 • שינוי מקום- ניתן להזיז את הקרוואן ממקום למקום וכך ללון בכל לילה במקום אחר, מול נופים חדשים ומקומות מיוחדים.
 • אתם קובעים את הקצב- עם קרוואן אתם יכולים לקבוע את הקצב של הטיול. אתם לא כפופים לשעות המלון, או לחדר אוכל, אתם יכולים להחליף יעדים במהירות או להחליט להישאר במקום שטוב לכם בו ואתם לא צריכים לסחוב ציוד.
 • חסכון כספי- המחיר עבור קרוואן זוגי להשכרה הוא נמוך יותר ממחיר של חדר זוגי במלון או בצימר. כך ניתן להנות מחופשה כיפית עם מחירים קצת יותר נוחים.
 • נופש אינטימי או נופש עם חברים- עם קרוואן אתם יכולים לבחור בין נופש זוגי ואינטימי לבין נופש עם חברים או משפחה בלי הבדל. רק שוב נזכיר שחשוב מאוד להתאים את הקרוואן לכמות האנשים שילונו בו, כך שיהיו מספיק מיטות ומרחב מחייה בקרוואן.

קרוואן זוגי להשכרה מחיר- מה היתרונות? אז הבנו את האלמנטים שיש לקחת בחשבון לפני השכרה של קרוואן זוגי. אך למה בכלל כדאי לשכור קרוואן?

קרוואן זוגי להשכרה מחיר- אז כמה זה עולה?

המחיר לקרוואן זוגי להשכרה תלוי במגוון גורמים ולכן קשה לענות עליו באופן חד משמעי. בממוצע המחירים לקרוואן זוגי להשכרה ינועו בין 400 שקלים לבין 1,000 שקלים ללילה. ריכזנו לכם את הגורמים המשפיעים על המחיר של קרוואן זוגי להשכרה.

 • מועד ההשכרה- בדיוק כמו חופשה בבית מלון או בחו"ל, העונה והמועד בו תרצו לשכור את הקרוואן ישפיע על המחיר. כמו שבקיץ, בשבתות ובחגים המחירים עולים עבור חופשות בבתי מלון, כך בדיוק המחירים יעלו גם להשכרת קרוואנים. הסיבה לכך היא הביקוש. בתקופות אלה קיים ביקוש גבוה מאוד לחופשות בקרב אנשים רבים והמחירים עולים בהתאם. כמובן שגם להפך, בתקופות בהן הביקוש נמוך, המחירים יורדים בהתאם. יש לשים לב כי בתקופות בהן המחירים עולים בדרך כלל העלייה תהיה סמוכה לתקופה. לכן, במידה שתזמינו את הקרוואן מספר חודשים מראש המחיר יהיה נמוך יותר.
 • גודל הקרוואן- ככל שהקרוואן גדול יותר כך המחיר שלו יעלה. קרוואן גדול יכול להיות כי מתאים להרבה אנשים, כי הוא מרווח, כי הוא מפואר ויוקרתי וכדומה.
 • סוג הקרוואן- האם בחרתם בקרוואן נייד או בקרוואן נגרר? קרוואן נגרר בדרך כלל יהיה זול יותר מקרוואן נייד.
 • כמות לילות- בדרך כלל אם תבצעו השכרה למספר לילות, המחיר פר לילה ירד. כלומר, אם תזמינו את הקרוואן מראש לחמישה לילות, כנראה המחיר עבור כל לילה בנפרד יהיה זול יותר מאשר השכרה ללילה אחד.
 • חברת ההשכרה- חשוב מאוד לבחור נכון את החברה ממנה תבצעו את השכרת הקרוואן. בחרו חברה מסודרת ומוכרת ולא רק בחברה הזולה ביותר. בררו מעט פרטים לגבי רמת הניקיון והתחזוקה של הקרוואן, על מנת שתוכלו להנות מחופשה מפנקת וכיפית.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

טיול קרוואנים
בלוג

הצעת נישואין בטיול קרוואנים

זוגות שמחפשים סגנון אחר של תחבורה כדי להגיע לאולם החתונות, מצאו לאחרונה את ההובלה האידיאלית להסעת החתן והכלה למקום החתונה, שאחר כך מציעה גם רקע מושלם לצילומי תמונות בתום החגיגה – הקרוואן! אבל מה שמסתיים בקרוואן יכול בקלות גם להתחיל בקרוואן.

היריון
בלוג

טיפים לטיסה לחול כשאת בהריון

כשאת בהריון, כל פעולה דורשת יותר תכנון מראש, מחשבה ושיקול דעת, וטיסה לחו"ל בהחלט אינה יוצאת דופן במובן הזה. עם כל ההתרגשות של יציאה לחופשה, או טיסה למטרה אחרת, חשוב לשים בראש סדר העדיפויות את הבטיחות שלך ושל העובר, ולנקוט באמצעי הזהירות המתאימים.

מון בלאן
בלוג

טיול לגבהים חדשים: חשיפת נפלאות הקילימנג'רו והמון בלאן

מחפשים את ההרפתקה הבאה שלכם? אל תחפשו רחוק יותר מהפסגות המלכותיות של הקילימנג'רו והמון בלאן. ההרים האיקוניים הללו מציעים נופים עוצרי נשימה, שבילים מאתגרים וחוויה בלתי נשכחת למטיילים בכל הרמות. בין אם אתה מטפס הרים ותיק או מתחיל המעוניין לפרוץ את הגבולות שלך, היעדים האלה לא יאכזבו. התכוננו לשרוך את נעלי ההליכה ולצאת למסע בלתי נשכח לגבהים חדשים.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!