סוגי קרוואן ממונע להשכרה: כיצד לבחור מה שמתאים לך?

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

בשנים האחרונות אפשר לראות יותר קרוואנים ממונעים נוסעים בכבישי הארץ. החוויה חדשה יחסית אך משפחות וזוגות שהתנסו בהשכרת הרכב חזרו עם חוויות רבות ולא במקרה. הנסיעה בכלי הרכב הגדול יכולה להיות מפנקת, בטוחה והיא מאפשרת לצאת לטיול בכל מקום בארץ ולעצור במקומות הכי יפים בספונטניות ובלי תלות בדבר, רק במצב הרוח של השותפים לנסיעה.

סוגי קרוואנים ממונעים

קרוואנים ממונעים הם מרשימים, מבחוץ ומבפנים. אי אפשר להתעלם בהם כשהם נוסעים בכביש ובפנים הם מתאפיינים באבזור ברמה גבוהה. עם זאת, אפשר לראות כי ישנם דגמים שונים והם נבדלים אלו מאלו במספר בגודל ולעתים גם במפרט הפנימי.

חניון קרוואנים

גודל

הפרמטר הבולט ביותר שמבדיל בין הדגמים השונים הוא הגודל שלהם. ישנם קרוואנים אשר מתאימים לזוגות והם יהיו קטנים יחסית (אך מספיקים לשני אנשים) ולעומתם גדולים שיכולים להתאים למשפחות ואפילו משפחות גדולות עם שבעה ואפילו שמונה בני משפחה (ואלו יהיו גדולים מאד לזוגות). התאמת הגודל של הקרוואן לנוסעים הוא מפתח להנאה בטיול.

מפרט פנימי

כל קרוואן מגיע עם אבזור שונה מעט. לרוב אפשר לראות מה כולל הקרוואן ואיך הוא נראה מבפנים עוד לפני ההשכרה. באתר האינטרנט של החברה מופיעים הדגמים השונים בשרטוט כדי שאפשר יהיה להבין כמה מיטות יש בו והיכן הן ממוקמות. כמו כן, ישנם קרוואנים עם מקלחת גדולה יותר או פחות וכמובן שגודל המטבח והיכולות שלו משתנות.

לבחור קרוואן ממונע להשכרה

לאחר שהתקבלה ההחלטה לשכור קרוואן, לפני שנשאלת השאלה כמה עולה השכרת קרוואן, נשאלת השאלה איזה מבין הדגמים יתאים עבורך. התשובה לכך היא תמיד אישית ויש לבדוק את הנתונים שלך כדי להחליט זאת. הדבר הראשון שיש לחשוב עליו הוא כמות האנשים אשר מתכוונים לשהות בקרוואן. אין לנסות להצטמצם כיוון שלא כולם יוכלו לישון ולא לתפקד בתוך הרכב אם הוא לא מתאים למספר האנשים.

קרוואן להשכרה מחיר

יש לבחור בקרוואן אשר מגיע עם מערכת סולארית וזאת כדי להבטיח שהמקרר יפעל כל הזמן ושאפשר יהיה להדליק את הטלוויזיה בשעות הערב אם יש רצון בכך. כמו כן, כדאי להתייחס לחברת ההשכרה לא פחות מאשר לסוג הקרוואן.

לבחור חברת השכרה

התפקיד של חברת ההשכרה הוא הרבה יותר מאשר הצגה והשכרת הקרוואנים השונים. שלא כמו חברת השכרת רכב שיכולה להציע דגמים שונים, כאן יש צורך בהתאמה אישית וקבלת הדרכה על הפעלת הרכב. רק חברה ותיקה ששמה דגש על יחס אישי ושירות לאורך כל הדרך תוכל לתת לך את החוויה הכי טובה מהנסיעה.

חברת מעיינות שמה לעצמה למטרה ללוות אותך ולהציע לך קרוואן ממונע להשכרה שיתאים בדיוק לנסיעה שלך. לשם כך היא תשמח לשמוע ממך פרטים על הנסיעה המתוכננת, להתאים איתך את הקרוואן הנכון ובעת קבלתו להנחות אותך בנוגע לשימוש ולעמוד לרשותך במידה ויהיו לך שאלות במהלך הטיול.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×