קרוואן מפואר להשכרה ברמת 5 כוכבים | השכרת קרוואן יוקרתי

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

מחפשים קרוואן מפואר להשכרה? אתם עושים בשכל. רבים מהאנשים הבוחרים לצאת לטיול קרוואנים, תופסים את הטיול כאילו מדובר בטיול שטח שבו זה בסדר לאכול קצת אוכל יחד עם הסלט וזה בסדר אם התנאים הם לא לגמרי מפנקים. בפועל, טיול קרוואנים יכול להיות הדבר המהנה והמפנק ביותר שתוכלו לחוות אי פעם בפעילות התיירותית שלכם והכל שאלה של רמת הפאר בה תבחרו להשקיע ועל כך נדבר בשורות הבאות.

קראוון עם צל

מה זה אומר קרוואן מפואר להשכרה?

המונח קרוואן מפואר להשכרה יכול להגיד לכל אחד דבר אחר ולא בכדי. עולם הקרוואנים נחלק לקטגוריות שונות ולסוגים שונים, שנבדלים זה מזה בגודל, בשירותים אונבורד On board, באסתטיקה, ברמת האבזור, במרחב ובשלל הפינוקים הקטנים שהופכים את השהייה בו לסיפור בלתי נשכח. ישנם קרוואנים קטנים ופונקציונליים שמיועדים לספק לנו את הפונקציונליות של בית על גלגלים, או נכון יותר מקום לשים בו ראש, על גלגלים. לעומתם, ישנם קרוואנים שתוכננו מא' ועד ת' בכדי להעניק לנו את החוויה של בית מלון 5 כוכבים, על גלגלים. כשאתם מחפשים קרוואן מפואר להשכרה, אתם מחפשים למעשה קרוואן גדול ומרווח שבו הגודל לא פוגע בחוויה כהוא זה. אתם מחפשים קרוואן שיודע לספק לכם את כל השירותים הנדרשים לכם לרבות מקלחת, שירותים, מים לבישול וכן הלאה. אתם מחפשים קרוואן שמעניק לכם אווירה חמימה ואינטימית עם שטיחים מקיר לקיר, עם חיפוי פנים מעוצב וכמובן עם אבזור עשיר כמו מערכת מולטימדיה, אינטרנט, טלוויזיה, מערכת סטריאו, מטבח מאובזר טיפ טופ וכן הלאה. אם אתם בוחרים כבר לפנות לערוץ של פאר ופינוק, אתם לא רוצים להתפשר על דבר.

איפה אפשר למצוא קרוואן מפואר להשכרה?

כעת נשאלת השאלה האם ישנם בכלל קרוואנים כאלה המוצעים להשכרה בישראל והיכן אפשר למצוא אותם. התשובה היא שבהחלט אפשר למצוא קרוואן מפואר להשכרה אבל זה אומר שאתם צריכים לפנות לחברות המובילות בתחום זה. בישראל פועלים גופים שונים העוסקים בהשכרת קרוואנים, ובהם גם אנשים פרטיים שרכשו שניים שלושה קרוואנים ומשכירים אותם כהשלמת הכנסה. אצלם כנראה לא תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים. לעומתם, ישנן חברות המתמחות ספציפית בעולם של קרוואנים להשכרה, שחיות את התחום יום יום ושדואגות לגוון את מבחר הקרוואנים שלהן על מנת לענות על טווח רחב ככל הניתן של רצונות והעדפות מצד הלקוחות. אלו הן החברות שאליהן אתם רוצים לפנות ותוכלו למצוא אותן בחיפוש פשוט באינטרנט.

קראוון בטבע לכל מטרה

חברות אלה תוכלנה להציע לכם שני סוגים של קרוואנים מפוארים – האחד הוא הקרוואן המפואר הנגרר שהוא נדיר יותר ודורש גם רכב חזק ורובסטי כמו ג'יפ או טנדר על מנת לסחוב אותו, והשני הוא קרוואן ממונע או אוטו קרוואן, שמגיע ביחידה אחת מאוחדת של קרוואן ורכב. הסוג השני הוא הסוג שמציע בדרך כלל את רמת הפאר הגבוהה ביותר וגם את החוויה הנוחה והמהנה ביותר, שכן הוא מאפשר לכל בני המשפחה לשהות באותו חלל בכל עת, גם בזמני חניה וגם בזמני נהיגה. את הסוג השני הזה תוכלו למצוא אך ורק אצל החברות שבאמת מתמחות בתחום הקרוואנים ובאמת משקיעות ביצירת מלאי של קרוואנים מפוארים למען הלקוחות שלהן, גם אם הביקוש להם הוא לא גבוה במיוחד, כפי שקיים בקרוואנים נגררים.

ומה לגבי המחיר?

כשאתם פונים לאופציה של קרוואן מפואר להשכרה אתם צריכים להכין את הארנק שלכם ואתם צריכים לדעת שהחיסכון לעומת בית מלון חמישה כוכבים לא יהיה משמעותי, אם בכלל. קרוואן מפואר הוא גם פריט יקר מאוד וגם פריט שרמת הביקוש אליו אינה גבוהה כמו בקרוואנים הפשוטים יותר. בהתאם לכך, המחיר של השכרת קרוואן הנגבה עבורו הוא בדרך כלל משמעותית גבוה יותר מאשר קרוואן רגיל. ויחד עם זאת, החוויה שתוכלו לחוות בקרוואן מפואר אינה דומה לשום דבר שחוויתם עד היום – לא לבית מלון מפואר ולבטח לא לקרוואן פשוט. אם יש לכם תקציב להוציא את כל המשפחה לבית מלון חמישה כוכבים, יש לכם גם את התקציב לבצע הזמנה של קרוואן מפואר להשכרה ובאותו התקציב תוכלו אולי להוסיף לעצמכם עוד לילה או שניים על פני חופשה בבית מלון. אבל מעבר לכל זה, תוכלו בעיקר ליהנות מחוויית הקרוואן מבלי לוותר על הפאר, על הפינוק ועל הנוחות של בית מלון.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

בלוג

חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

  אופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל

התקשרו עכשיו