קרוואנים להשכרה במרכז | כל סוגי הקרוואנים במקום 1!

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

החלטתם לצאת לטיול קרוואנים במרכז, בצפון או בדרום? אתם לחלוטין לא לבד. יותר ויותר ישראלים מגלים את החוויה יוצאת הדופן של טיול קרוואנים ובכדי להבטיח שגם אתם תוכלו להפיק מהחוויה הזאת את המקסימום, חשוב שתעברו אותה עם הקרוואן המתאים. בחיפוש קרוואן, תוכלו למצוא לא מעט גורמים המציעים קרוואנים להשכרה במרכז, בצפון ובדרום הארץ, ואולם לא כולם מנהלים פעילות עסקית מקיפה ומקצועית סביב נושא ההשכרה של קרוואנים. חלק מגורמים אלה הם פשוט מאוד אנשים פרטיים שרכשו לעצמם קרוואן או שניים ומשכירים אותם לציבור הרחב. זה יכול להיות בהחלט לגיטימי ומספיק, אבל לפני כן חשוב שתחליטו מה הקרוואן המתאים לכם ומהי רמת השירות שאתם מצפים לה, ורק לאחר מכן תחליטו מי מאותם גורמים יכול לספק לכם את המענה הנדרש.
ראו גם: השכרת קרוואנים בצפון

קרוואן להשכרה מחיר

איך תבחרו קרוואן?

כשאתם ניגשים למשימה של חיפוש חברת קרוואנים להשכרה במרכז, אתם כבר צריכים להחזיק בידיכם מספר פרטים שעל פיהם ייקבע הקרוואן המתאים לכם. בכלל זה אתם צריכים לדעת כמה אנשים יוצאים לטיול, האם הרכב שלכם הוא מספיק חזק ומורשה לגרור קרוואן ובאיזה גודל, מהי רמת האירוח שלה אתם מצפים מהקרוואן שלכם, האם דרוש לכם קרוואן שאותו אתם יכולים להשאיר במיקום מסוים ולצאת לטייל עם הרכב, או שאתם מעדיפים קרוואן שצמוד לרכב המניע אותו בגוף אחד. ישנם כמה וכמה סוגי קרוואנים הנבדלים זה מזה בעיקר בגודל וברמת האבזור אך גם בתצורה הבסיסית של קרוואן ממונע (קרוואן ורכב בגוף אחד) או קרוואן נגרר שאותו ניתן לחבר ולנתק מהרכב הגורר באופן חופשי. גבשו לעצמכם את כל הדרישות שלכם ורק לאחר מכן פנו לגורמים המקצועיים השונים המציעים את השירות של קרוואנים להשכרה במרכז בכדי לבחון מי יודע להציע לכם את הקרוואן המתאים ובאיזה מחיר.

קרוואן להשכרה בישראל

איך תבחרו את חברת הקרוואנים?

אחרי שאמרנו את זה, ישנה חשיבות לא רק לקרוואן שתשכרו אלא גם לחברה שממנה תשכרו אותו. דמיינו למשל שבאמצע הטיול אתם חווים תקר בגלגל או גרוע יותר, תקלת חשמל היקפית בקרוואן או הופעת סדק בקירות הקרוואן. האם החברה המשכירה מתחייבת למתן שירותי דרך? האם היא מתחייבת להגיע עם קרוואן חלופי בכל מקרה של תקלה? האם אותה חברה מתחזקת מלכתחילה את הקרוואנים שלה בצורה הראויה בכדי להבטיח שהקרוואן יהיה תקין גם בטיול שלכם? זה אולי נראה לכם כמו ירידה מוגזמת לפרטים הקטנים, אבל כפי שאמרנו קודם לכן, בשוק פעילים גם גורמים קטנים וקיקיוניים שפרט לניקוי הקרוואן בין השכרה להשכרה, אינם מבצעים שום טיפול ותחזוקה לקרוואנים שלהם. גם מודל השירות שלהם מתבסס על אלתורים ומציאת פתרון "כשנגיע לגשר". עם הגורמים האלה אתם לחלוטין לא רוצים להתעסק.

במקום זאת, תוכלו למצוא חברות רציניות שיודעות להציע לכם כמה וכמה סוגים של קרוואנים בכל הגדלים האפשריים, הן במודל הממונע והן במודל הנגרר. חברות אלה תצענה לכם גם את הסיוע הנדרש בהתקנת וו גרירה ובחיבור הקרוואן, הן יעמידו לרשותכם קרוואן נקי וריחני ממש כמו חדר מלון ויתחייבו לשירות מלא לרבות שירותי דרך וקרוואן חלופי בזמן תקלה. זה יכול לעלות לכם מעט יותר, אבל זה שווה כל שקל.

השכרת קרוואן באילת

איזה סוג קרוואן מתאים לכם?

כאמור, תוכלו למצוא כמה וכמה בתי עסק שמציעים שירות קרוואנים להשכרה במרכז, אבל לא כולם יודעים להציע לכם את שני סוגי הקרוואנים המרכזיים. מרבית החברות מציעות אך ורק קרוואנים נגררים אותם יהיה עליכם לחבר לרכב הפרטי שלכם ובמידת הצורך אף לשכור טנדר שיכול לסחוב את הקרוואן מאחוריו. לעומתן, חברות אחרות תצענה לכם גם קרוואן ממונע, קרי קרוואן שבו חלל הנהיגה וחלל הקרוואן הם למעשה חלל אחד והקרוואן והרכב מחוברים לגוף אחד. מה נכון יותר עבורכם? ובכן, קרוואן ממונע יודע להציע חוויה הרבה יותר נעימה שכן כלל בני המשפחה נמצאים יחד לאורך כל שעות הנהיגה והטיול, אבל עם קרוואן כזה לא תוכלו להגיע למיקומים שונים ולבצע נהיגת שטח. אם אתם מתכוונים לערוך גם טיול ג'יפים למשל, יהיה זה נכון יותר מבחינתכם לשכור קרוואן נגרר, לחבר אותו לג'יפ ובעת הצורך לנתק את הקרוואן, להשאירו אותו במקום בטוח כמו חניון קמפינג, ולצאת לדרך לטיול הג'יפים שלכם עם הג'יפ בלבד.

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

מאמרים נוספים בנושא:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!