אוטו קרוואן למכירה

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

קרוואן הוא מעין בית נייד שיכול לשמש אותנו לטיולים ולמגוון אפשרויות אחרות. בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים רוכשים אוטו קרוואן, שכן מדובר באופציה מושלמת עבור מי שרוצה לטייל בנוחות ולחסוך כסף. אז אתם מחפשים אוטו קרוואן למכירה אך לא כל כך יודעים על מה לשים דגש ומה לבדוק. לפניכם מדריך עבור אוטו קרוואן למכירה, שייתן לכם קצת יותר מידע ויעזור לכם לבחור את האוטו קרוואן המתאים לכם ביותר.

אוטו קרוואן למכירה- מה זה?

קרוואן הוא מעין בית נייד שניתן להעביר ממקום למקום ולישון בו בנוחות. הקרוואן יכול לשמש כבית נופש, כחלל שמיועד לאורחים וממוקם בחצר, וכרכב טיולים משודרג שמאפשר לינה נוחה ובטוחה.

אוטו קרוואן, הוא למעשה קרוואן נייד בעל יכולת הנעה עצמית שניתן להעביר בקלות ממקום למקום. כלומר, אוטו קרוואן הוא למעשה כלי רכב. לא תצטרכו להתאים את הקרוואן לרכב על מנת שיוכל לגרור אותו ותוכלו לקנות איזה קרוואן שתרצו.

כאשר אתם באים לקנות אוטו קרוואן חשוב להבין אילו דברים ישפרו את השהייה בקרוואן ויהפכו אותה לנוחה ולנעימה ביותר. לדוגמא, מנגנון נעילה למגירות שימנע מהן להיפתח במהלך הנסיעה יכול להפוך את הנסיעה בקרוואן למשודרגת בכמה רמות.

מדובר באופציה מושלמת עבור מי שרוצה לטייל בנוחות ולחסוך כסף. אז אתם מחפשים אוטו קרוואן למכירה אך לא כל כך יודעים על מה לשים דגש ומה לבדוק.

אוטו קרוואן למכירה- משקל הקרוואן

בישראל, הרישיון מחולק לפי רמות. קרוואן שמשקלו עולה על 1,500 ק"ג מחייב נהיגה על ידי נהג בעל רישיון ג'. לכן, אם אין לכם רישיון ג', חשוב מאוד לבדוק שמשקלו הכולל של הקרוואן לא יעלה על 1,500 ק"ג על מנת שתוכלו לנהוג בו בעצמכם מבלי להוציא רישיון מתאים. כמו כן, חשוב מאוד לוודא שלא מוכנסים לקרוואן מוצרים כבדים מידי כמו מקרר ביתי או מכונת כביסה שמעלים את משקלו הכולל של הקרוואן.

אוטו קרוואן למכירה- כמות האנשים

לפני שאתם בוחרים אוטו קרוואן למכירה, חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים בקרוואן שמתאים לכמות האנשים שתשתמש בו. לשאלה אם אתם זוג או משפחה בת חמש נפשות יש השפעה על גודל הקרוואן שיהיה עליכם לקנות ועל כמות האנשים שיכולים ללון בו. לכן, וודאו מה כמות האנשים שמתאים להכניס לקרוואן וכמה מקומות לינה קיימים בו, על מנת להיות בטוחים שהקרוואן יוכל לשמש את כולם.

אוטו קרוואן למכירה- משקל הקרוואן  בישראל, הרישיון מחולק לפי רמות. קרוואן שמשקלו עולה על 1,500 ק"ג מחייב נהיגה על ידי נהג בעל רישיון ג'.

אוטו קרוואן למכירה- רוחב הקרוואן

בישראל על פי חוק מותר לנסוע בכבישים עם כלי רכב ברוחב מקסימלי של 2.5 מטר. לכן, קודם כל וודאו שרוחב הקרוואן לא עולה על 2.5 מטר. רוב הקרוואנים מגיעים ברוחב ממוצע של 2.3 מטר, אך תוכלו למצוא קרוואנים רחבים יותר ברוחב של 2.45 או 2.5 מטר. הקרוואנים הרחבים יותר יהיו גם יותר יקרים, שכן הם לא נכנסים במכולה יקרה והייבוא שלהם מתייקר. לכן, אם חשוב לכם קרוואן רחב, מרווח וגדול, ההמלצה שלנו היא להיכנס לשני סוגי הקרוואנים ולבדוק האם ההבדל הוא משמעותי בעיניכם. במידה שכן, וודאו שרוחב הקרוואן לא עולה על 2.5, על מנת שתוכלו לנסוע בכבישי ישראל.

לפני שאתם בוחרים אוטו קרוואן למכירה, חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים בקרוואן שמתאים לכמות האנשים שתשתמש בו.

אוטו קרוואן למכירה- ניצול החלל

לא רק רוחב הקרוואן ישפיע על תחושת המרחב בקרוואן, אלא גם ניצול החלל. חשוב מאוד לבדוק שהקרוואן מנוצל בצורה טובה ומשתלמת על  מנת שתוכלו להנות ממנו באופן הטוב ביותר. בדקו שאזור הרצחה נוח ומרווח, שהמיטות נוחות וגדולות, שפינת האוכל מרווחת ושיש בקרוואן מקומות אחסון רבים ונוחים.

אוטו קרוואן למכירה- אביזרים

דבר נוסף שאנו ממליצים לכם לבחון לפני שאתם קונים אוטו קרוואן למכירה, הוא מה האביזרים שחשוב לכם שיהיו קיימים בקרוואן. האביזרים שקיימים בקרוואן ישפיעו על רמת הנוחות. לכן נסו להבין מה חשוב לכם ועל מה אתם לא מוכנים להתפשר. קחו בחשבון כי בכל קרוואן צריך להיות אזור בסיסי הכולל מיטות, מטבח, פינת ישיבה, מזגן, שירותים ומקלחת. מלבד אלה נסו לחשוב האם חשוב לכם גם מקרר/ מטבח מאובזר/ טלוויזיה ועוד.

דבר נוסף שאנו ממליצים לכם לבחון לפני שאתם קונים אוטו קרוואן למכירה, הוא מה האביזרים שחשוב לכם שיהיו קיימים בקרוואן.

אוטו קרוואן למכירה- חניונים

אחד הדברים הבולטים שמטרידים אנשים לפני רכישת אוטו קרוואן הוא האם יש איפה להחנות אותו. התשובה היא כן. בשנים האחרונות, הקרוואנים הפכו לפופולריים מאוד בישראל וכך גם הוסיפו מקומות חניה רבים. משרד התיירות ורשות הטבע והגנים עודדו פיתוח של חניונים ידידותיים לקרוואנים על מנת שהמטיילים יוכלו להנות מחניה מסודרת במקומות מסודרים וחוקיים. בחניונים אלה בדרך כלל יהיה היכן למלא מים, לרוקן את הקרוואן, חיבור לחשמל ועוד. כיום, קיימים  עשרות חניוני קרוואנים ברחבי הארץ, המנוהלים על ידי רשות הטבע והגנים או על ידי יזמים פרטיים.

אוטו קרוואן למכירה- חניונים  אחד הדברים הבולטים שמטרידים אנשים לפני רכישת אוטו קרוואן הוא האם יש איפה להחנות אותו.

אוטו קרוואן למכירה- מה המחירים?

הפרמטר האחרון שנדבר עליו בנוגע לאוטו קרוואן למכירה הוא כמה זה עולה. קודם כל נציין כי בשנת 2012 מס הקנייה על קרוואנים הורד מה שהוביל ישראלים רבים לרכוש קרוואנים במחירים משתלמים יותר. עכשיו, לפני שאתם מתחילים להסתבך עם כל הפרטים, לבדוק את כל האפשרויות ולטבוע בים של קרוואנים, הבינו מה התקציב שיש לרשותכם. במידה שיש לכם תקציב מוגדר, התמקדו רק באפשרויות שתואמות את התקציב שלכם ולא חורגות ממנו.

המחיר של אוטו קרוואן למכירה יושפע מגורמים שונים ביניהם החברה היצרנית, הדגם, הגודל, סוג הקרוואן, כמות האביזרים והאיכות שלהם ועוד. בממוצע המחירים עבור אוטו קרוואן למכירה ינועו בין 50,000 לבין 200,000 שקלים.

יש לקחת בחשבון כי רכישה של אוטו קרוואן יכולה לעזור לנו לחסוך כסף עתידי שיוצא על חופשות בבתי מלון בכל שנה. העלות הממוצעת של חופשה באילת למשפחה נעה סביב 10,000 שקלים ויכולה להגיע אף ל-30,000 שקלים בחגים ובתקופות המבוקשות.

כמו כן, ערכו של הקרוואן שומר על עצמו, במיוחד אם בחרתם לרכוש קרוואן אירופאי של המותגים המובילים. במידה שקניתם קרוואן ב100,000 שקלים וכעבור שנתיים שלוש תרצו למכור אותו, עדיין תוכלו להרוויח כ-80,000 ואף 90,000 שקלים.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

קראוון נגרר למכירה מחיר
בלוג

קרוואן רכב למכירה

בשנים האחרונות בישראל ניתן להבחין בעלייה הדרגתית ברכישת קרוואנים על ידי ישראלים רבים שהחליטו לשבור את השגרה ולנסות דבר חדש שהם לא מכירים. הסיבה לכך

מכירת קרוואנים

קרוואן ממונע למכירה

מכירים את זה שרואים בסרטים משפחה או זוג מגניב מטיילים בקרוואן וחושבים לעצמנו הלוואי שגם לי היה קרוואן? אז זה לגמרי אפשרי. בשנים האחרונות הקרוואנים

מכירת קרוואנים

קרוואן מפואר למכירה

אנשים רבים בישראל רוכשים קרוואן מפואר ויוצאים לטייל ברחבי הארץ מבלי לבזבז כסף על מקומות לינה, מאחר שיש ברשותם קרוואן מפואר המשמש ללינה. מהו קרוואן,

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

קרוואן על גלגלים למכירה

בשנים האחרונות אנשים רבים קונים קרוואן על גלגלים. יש לכך סיבות רבות כמו האפשרות לטייל בכיף ולהנות ממקום לינה נוח או האפשרות לגור במקום יותר

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

משאית קרוואן למכירה

משאית קרוואן כפי שניתן להבין משמה היא משאית שהפכו אותה לקרוואן. קרוואן הוא מעין רכב המשמש למגורים, לטיולים ולנופש. על משאית קרוואן נרחיב במאמר הבא.

×