קראוונים להשכרה בעלויות משתלמות לטיול ברחבי הארץ

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי בצורת הטיול בארץ. מאז ומעולם ארץ ישראל הייתה למוקד משיכה עבור תיירים ומטיילים מכל העולם ולא במקרה. בצפון הארץ אפשר לראות נופים קסומים, שלל נהרות, לטייל בשבילי הטבע ברמות השונות ולעצור בין עתיקות. בדרום מחכה המדבר הבלתי נגמר עם נוסף שאין שני לו. גם בו ישנם אזורים עתיקים מאד ומרגשים וכמובן שבילי הליכה רבים.
ראו גם: השכרת קרוואן בצפון או לחילופין יש שירותי קרוואנים להשכרה במרכז

הטיול בישראל כבר מזמן לא חייב להיות ברכב ולכלול עצירה באכסניות או מלונות. גם לא חייבים להסתפק באוהל ולאלתר שינה על משטחים לא בהכרח נעימים. בשנים האחרונות אפשר לראות כי נכנסו גם אלינו קראוונים להשכרה. חברות שהחליטו להתמחות בתחום הביאו את כלי הרכב והם מציעים אותם לקהל הרחב.

קראוון להשכרה בצפון

הרישיון הנדרש לנהיגה בקרוואן

לרוב, אין צורך ברישיון מיוחד ורישיון רכב סוג B מספיק כדי לנהוג בקרוואן. במקרה של רכב גדול במיוחד, יש לבדוק התאמה של הרישיון ובכל מקרה החברה המשכירה תוכל להגיד לנו על דרישות מיוחדות, אם יש כאלה. כמו הצורך ברישיון, יש לשים לב כי ישנם קרוואנים נגררים ואז יש צורך ברכב עם וו גרירה אשר יסיע אותם. חברות רציניות יוכלו להציע גם רכבי השכרה.

ההשכרה מתבצעת תמיד מול גורם שיכול להסביר את כל הדרישות ומה נוכל לקבל לאורך כל הדרך. במיוחד בפעמים הראשונות מומלץ להתייעץ עם החברה על סוג הקרוואן הנכון ולשאול מראש את כל השאלות כדי להגיע כמה שיותר מוכנים ליום הטיול.

היכן אפשר להחנות את הקרוואן?

קראוונים להשכרה מאפשרים לנו לנסוע ברחבי הארץ ולהחנות בשלל מקומות. כל עוד אנחנו לא מסתכנים ולא מסכנים את עצמנו ואנשים אחרים, ככל הנראה אין כל בעיה לעצור במקום. אנחנו יכולים להיכנס לחניות שונות כדי להיכנס לחנות, למסעדה או לכל מקום אחר שנרצה. אנחנו יכולים להחנות בחוף הים, בחניוני טבע וכמובן במקומות מסודרים.

היתרון של חניה בחניונים המיועדים לקרוואנים הוא היכולת להתחבר לחשמל ולעתים למערכות נוספות. החשמל נדרש כדי לחמם את המים בדוד עבור אלו שלא רוצים לשכור גנרטור מתאים. יש לציין כי המקרר והטלוויזיה ומערכות "קטנות" אחרות יוכלו לעבוד תודות למערכת הסולארית שמגיעה עם הקרוואן.

קראוון בטבע

קראוונים להשכרה במקום המתאים לכך

שירותי ההשכרה יכולים להתאים לכל אוהבי הטיולים באשר הם. ישנם קרוואנים קטנים אשר מתאימים ליחידים וזוגות וגדולים שמתאימים למשפחות. ישנם רכבים ממונעים וישנם נגררים. אנשים מכל רחבי הארץ יכולים ליהנות משירותי ההשכרה כאשר החברה המתאימה תלווה את התהליך משלב התכנון ולאורך הנסיעה, אם יהיה צורך בכך.

כיוון שרבים לא מכירים את הנסיעה חשוב לבחור בחברה שמכירה היטב את התחום ותענה על כל שאלה בסבלנות. חברת מעיינות מספקת שירותי השכרה ברחבי הארץ ומגוון רחב של קראוונים להשכרה שיכולים להתאים לכל טיול.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:
052-9977222 או 053-5776644

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

בלוג

טיול בארץ עם קראוון או אוטובוס?

בשנים האחרונות אנו רואים יותר ישראלים שמעדיפים להשקיע את זמנם בטיולים בארץ. טיולים בחו"ל יכולים להיות מאוד מהנים, אין טיולים בארץ מביאים איתם ערך מוסף

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×