קראוונים להשכרה בעלויות משתלמות לטיול ברחבי הארץ

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

בשנים האחרונות אנו עדים לשינוי בצורת הטיול בארץ. מאז ומעולם ארץ ישראל הייתה למוקד משיכה עבור תיירים ומטיילים מכל העולם ולא במקרה. בצפון הארץ אפשר לראות נופים קסומים, שלל נהרות, לטייל בשבילי הטבע ברמות השונות ולעצור בין עתיקות. בדרום מחכה המדבר הבלתי נגמר עם נוסף שאין שני לו. גם בו ישנם אזורים עתיקים מאד ומרגשים וכמובן שבילי הליכה רבים.
ראו גם: השכרת קרוואן בצפון או לחילופין יש שירותי קרוואנים להשכרה במרכז

הטיול בישראל כבר מזמן לא חייב להיות ברכב ולכלול עצירה באכסניות או מלונות. גם לא חייבים להסתפק באוהל ולאלתר שינה על משטחים לא בהכרח נעימים. בשנים האחרונות אפשר לראות כי נכנסו גם אלינו קראוונים להשכרה. חברות שהחליטו להתמחות בתחום הביאו את כלי הרכב והם מציעים אותם לקהל הרחב.

קראוון להשכרה בצפון

הרישיון הנדרש לנהיגה בקרוואן

לרוב, אין צורך ברישיון מיוחד ורישיון רכב סוג B מספיק כדי לנהוג בקרוואן. במקרה של רכב גדול במיוחד, יש לבדוק התאמה של הרישיון ובכל מקרה החברה המשכירה תוכל להגיד לנו על דרישות מיוחדות, אם יש כאלה. כמו הצורך ברישיון, יש לשים לב כי ישנם קרוואנים נגררים ואז יש צורך ברכב עם וו גרירה אשר יסיע אותם. חברות רציניות יוכלו להציע גם רכבי השכרה.

ההשכרה מתבצעת תמיד מול גורם שיכול להסביר את כל הדרישות ומה נוכל לקבל לאורך כל הדרך. במיוחד בפעמים הראשונות מומלץ להתייעץ עם החברה על סוג הקרוואן הנכון ולשאול מראש את כל השאלות כדי להגיע כמה שיותר מוכנים ליום הטיול.

היכן אפשר להחנות את הקרוואן?

קראוונים להשכרה מאפשרים לנו לנסוע ברחבי הארץ ולהחנות בשלל מקומות. כל עוד אנחנו לא מסתכנים ולא מסכנים את עצמנו ואנשים אחרים, ככל הנראה אין כל בעיה לעצור במקום. אנחנו יכולים להיכנס לחניות שונות כדי להיכנס לחנות, למסעדה או לכל מקום אחר שנרצה. אנחנו יכולים להחנות בחוף הים, בחניוני טבע וכמובן במקומות מסודרים.

היתרון של חניה בחניונים המיועדים לקרוואנים הוא היכולת להתחבר לחשמל ולעתים למערכות נוספות. החשמל נדרש כדי לחמם את המים בדוד עבור אלו שלא רוצים לשכור גנרטור מתאים. יש לציין כי המקרר והטלוויזיה ומערכות "קטנות" אחרות יוכלו לעבוד תודות למערכת הסולארית שמגיעה עם הקרוואן.

קראוון בטבע

קראוונים להשכרה במקום המתאים לכך

שירותי ההשכרה יכולים להתאים לכל אוהבי הטיולים באשר הם. ישנם קרוואנים קטנים אשר מתאימים ליחידים וזוגות וגדולים שמתאימים למשפחות. ישנם רכבים ממונעים וישנם נגררים. אנשים מכל רחבי הארץ יכולים ליהנות משירותי ההשכרה כאשר החברה המתאימה תלווה את התהליך משלב התכנון ולאורך הנסיעה, אם יהיה צורך בכך.

כיוון שרבים לא מכירים את הנסיעה חשוב לבחור בחברה שמכירה היטב את התחום ותענה על כל שאלה בסבלנות. חברת מעיינות מספקת שירותי השכרה ברחבי הארץ ומגוון רחב של קראוונים להשכרה שיכולים להתאים לכל טיול.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

השכרת קרוואן על החוף
בלוג

השכרת קרוואן על החוף

השכרת קרוואן על החוף – חווית החוף המושלמת החופים היפים שיש לישראל להציע, הם אטרקציה תיירותית שאין שני לה. שילוב מושלם של חופש, הנאה, כיף

בלוג

חניון קרוואנים אכזיב, טבע מים ושמים

  אופציית הטיול בקרוואנים הפכה עם השנים לאופציה פופולארית מאוד בישראל. היכולת להרגיש בתוך בית מפנק, נקי ומאובזר ועדיין להגיע לטבע עצמו ולגעת בו, כשבכל

התקשרו עכשיו