השכרת קרוואן באילת עם החברה המובילה בישראל לשנת 2020

העיר אילת היא העיר הדרומית ביותר ונראה שהיא מרוחקת מכל מקום. העיר מציעה למגיעים לבלות בה שלל חוויות. בין היתר היא ידועה בטיילת, בקניונים, בשלל אזורי הבילוי ולצד כל אלה, היא מהווה מוקד משיכה לאוהבי הטבע. הים האדום מכיל דגה קסומה שאין כמותה במישור החוף. ההרים המדבריים מאפשרים לאוהבי ההליכה (ברמות קושי שונות) ללכת כל יום בשביל אחר ולצפות בנוף אחר.

דרך אחת לבלות באילת היא לשכור חדר בבית המלון וליהנות משירותי ההאכלה, בריכה ואחרים. דרך זו אידאלית לאלו אשר רוצים להישאר בצד התוסס של העיר או אלו שרוצים לצאת לחופשת "בטן גב". אלו שרוצים ליהנות מהטבע הקסום ימצאו את שירותי השכרת קרוואן באילת לאידאלי.

השכרת קרוואן באילת

מה כוללים שירותי השכרת קרוואן באילת?

שירותי ההשכרה כוללים את כל מה שצריך לצורך טיול מושלם באילת או בסביבתה. כמובן, חברות שונות יוכלו להציע שירותים שונים אלו מאלו, אך באופן כללי אפשר לצפות לשירותים הבאים:

קבלת קרוואן בתחזוקה גבוהה

אחד הדברים החשובים הוא ליהנות מכלי רכב איכותי שעבר עבודות תחזוקה גבוהות. עבודות אלו צריכות לכלול גם תחזוקה של הרכב מבחינה מכנית וגם תחזוקה פנימית שלו מבחינת ניקיון וקבלת אזור בילוי ושינה נעים. האחריות שלך היא לשמור על הרכב בצורה תקינה ולא לבצע פעולות שלא אמורות להתבצע, אך החברה מבצעת את כל עבודות התחזוקה והיא זו שתדאג לניקיון לאחר החזרתו כולל ריקון השירותים.

הסבר וליווי מלא

החברה תספק לך הסבר על הקרוואן, חיבור שלו (במידה ומדובר בנגרר), תיתן לך טיפים שישדרגו את הטיול שלך ותעמוד לרשותך אם יהיה צורך בכך. לעתים רחוקות יש צורך בשירות באמצע הטיול ואם יהיה לך צורך בכך, חשוב שיהיה לך עם מי ליצור קשר. העובדה שיש לך למי לפנות תאפשר לך לצאת לדרך בראש שקט.
ראו גם: מחיר משתלם להשכרת קרוואן

קראוון בטבע

ציוד משלים לפי הצורך

שירותי השכרת קרוואן באילת כוללים אפשרות לשכור ציוד משלים. לא כל אחד צריך כלי אוכל, כלי מיטה או גנרטור. החברה המשכירה יכולה להעמיד לרשותך את כל מה שצריך כדי שהטיול שלך יהיה מושלם. כמובן, יש לתאם מראש ולבקש את הציוד המשלים.

כיצד מתבצעת ההשכרה?

באפשרותך לשכור את הקרוואן בתוך אילת או לנסוע איתו לאילת. אם ברצונך לטוס לעיר ומשם ליהנות מקרוואן שיעמוד לרשותך, הדבר אפשרי, רק חשוב לתאם את הדבר מראש ובמיוחד בתקופות שנחשבות לעמוסות (למעשה, אילת מהווה אזור משיכה כמעט בכל ימות השנה).

השכרת הקרוואן היא פשוטה וכל שיש לעשות הוא ליצור קשר עם חברת מעיינות המתמחה בתחום, לציין את הדרישות שלך ולשמוע אילו כלי רכב יכולים לעמוד לרשותך. חשוב שיהיה לך רישיון מתאים וכדאי לשאול כל שאלה במפגש עם הצוות המקצועי כדי לנסוע בביטחון ובנוחות.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קראוון בטבע
בלוג

למי אוטוקראוון להשכרה מתאים?

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות הרבה יותר מרגשת כשהיא נעשית באוטוקראוון. רוב האנשים אינם מחזיקים ברכב שכזה ולא במקרה. הוא תופס מקום רב בחניה ודורש