טיול קרוואנים עם ילדים – חופשה שהיא אגדה

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

 

טיול קרוואנים עם ילדיםבואו נודה על האמת. הילדים שלכם לא מעוניינים בצימר ("משעמם…") וגם בית מלון לא עושה להם את זה (מכל המזנון העשיר הם בוחרים בקורנפלקס ואתם משתגעים, למה הייתם צריכים לשלם עליהם כל כך הרבה במלון?). הם לא מעוניינים במקומות רשמיים. הם מעוניינים בחוויות. בהרפתקאות.

מנגד, אתם קצת יותר מיושבים. כבר עבר הזמן בו אתם הייתם ילדים וישנתם בשקי שינה על הקרקע. אתם רוצים לתת להם את הכיף ואפילו רוצים לחוות אותו בעצמכם, אבל עדיין מעוניינים שיהיה גם סדר, ניקיון ומקום מאורגן לשים בו את הראש. הבשורה הטובה היא שיש משהו שיכול לשמח את כל הצדדים: טיול קרוואנים עם ילדים.

טיול קרוואנים עם ילדים בישראל

טיול קרוואנים עם ילדים, כבר נערך על ידי אלפי משפחות ישראליות אבל לרוב בחו"ל. העובדה שניתן לקחת את כל המשפחה ולנסוע בצורה חווייתית כך שניתן לטעום ממקומות רבים, בלי להיות כבול לנקודה אחת – היא חוויה יוצאת דופן. העניין הוא, שאת אותו הכיף אתם יכולים לעשות גם בישראל. הפעם לא במשך חודש באוסטרליה אלא בכמה ימים בצפון הארץ.

הילדים שלכם, ימותו על זה. זוהי חוויה הרפתקנית ושונה מכל מה שהם עשו קודם. זה מאפשר להם להרגיש את הטבע במלוא הדרו, כמו שהילדים אוהבים אבל גם לתת לכם להכניס קצת ארגון בכל הטיול. הקרוואן מכיל מקלחת מסודרת (חשוב מאוד עבור הילדים שמתלכלכים), מטבח עם אבזור מלא, מים וחשמל, ומקום לישון בנעימות.

 

טיול קרוואנים עם ילדים – גיבוש וחיסכון

וכמה רבים הם היתרונות של להיות ביחד במהלך הטיול. הגיבוש המשפחתי יהיה כל כך אפקטיבי, כך שלא תרצו לערוך טיול בפורמט אחר יותר. החוויות שתטעמו, יהיו מגוונות לפי בחירתכם והעובדה, כי אתם עושים הכל בחלל משותף, מנסיעה ועד שינה, תגביר את החיבור ביניכם.

ועכשיו נגיע לחלק משמעותי וחשוב לא פחות. עבורכם, גם העלות משנה. נקל להבין איזה חיסכון זה טיול קרוואנים עם ילדים לעומת נופש עם ילדים בבית מלון. אינכם משלמים סכומים גבוהים על משהו שהילדים לא ממשים או מנצלים. לעומת זאת, בקרוואן, הם יהינו מכל רגע.

יחד עם זאת, חשוב לזכור: על תחסכו בעלות הנובעת מגודל הקרוואן. חלק גדול מטיול מוצלח, בייחוד טיול קרוואנים עם ילדים הוא בהיותו של הקרוואן מרווח ולא צפוף. יש כמה וכמה סוגי קרוואנים, ממונעים או נגררים, היכולים לספק צורך זה ועליכם לדאוג, שחברת השכרת הקרוואנים, מתאימה לכם קרוואן לצרכיכם.

טיול קרוואנים עם ילדים
טיול קרוואנים עם ילדים – אזהרת התמכרות

כדאי שתכירו בכך, אם תעשו טיול קרוואנים עם ילדים שנבנה ותוכנן נכון, כנראה שהם לא ירצו לעולם לצאת לטיול בסגנון אחר. זה פשוט ממכר. לתכנון הטיול, מסלול, נקודות עצירה ולינה, הכנת המזון ועוד, חשיבות רבה אך חשובה גם לא פחות, פעילויות חברתיות שתכינו כדי שתוכלו לשחק וליהנות עם כל המשפחה, גם במהלך הנסיעה המשותפת וגם בלילה, תהיו ותחנו היכן שתהיו ותחנו. טיפ: דברו ותכננו את הטיול יחד עם חברת ההשכרה. יש לה ניסיון רב והיא תוכל להמליץ לכם על נקודות ותכנים, המתאימים לטיול קרוואנים, יעניקו לכם טיול מושלם.

'המעיינות' הינה חברת השכרת קרוואנים המובילה בישראל ומתמחה בתכנון טיול קרוואנים עם ילדים. לחברה צי קרוואנים גדולים, המתאימים למשפחות ומעניקים חוויה יוצאת דופן.

אז מה היה לנו בכתבה:

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

מאמרים נוספים בנושא:
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!