טיול קרוואנים עם ילדים – חופשה שהיא אגדה

קרוואנים להשכרה במחירים הזולים בארץ 

קראוונים מפוארים בשירות V.I.P 

פנו אלינו להצעת מחיר 052-9977222

ייעוץ מקצועי ללא עלות 

 

טיול קרוואנים עם ילדיםבואו נודה על האמת. הילדים שלכם לא מעוניינים בצימר ("משעמם…") וגם בית מלון לא עושה להם את זה (מכל המזנון העשיר הם בוחרים בקורנפלקס ואתם משתגעים, למה הייתם צריכים לשלם עליהם כל כך הרבה במלון?). הם לא מעוניינים במקומות רשמיים. הם מעוניינים בחוויות. בהרפתקאות.

מנגד, אתם קצת יותר מיושבים. כבר עבר הזמן בו אתם הייתם ילדים וישנתם בשקי שינה על הקרקע. אתם רוצים לתת להם את הכיף ואפילו רוצים לחוות אותו בעצמכם, אבל עדיין מעוניינים שיהיה גם סדר, ניקיון ומקום מאורגן לשים בו את הראש. הבשורה הטובה היא שיש משהו שיכול לשמח את כל הצדדים: טיול קרוואנים עם ילדים.

טיול קרוואנים עם ילדים בישראל

טיול קרוואנים עם ילדים, כבר נערך על ידי אלפי משפחות ישראליות אבל לרוב בחו"ל. העובדה שניתן לקחת את כל המשפחה ולנסוע בצורה חווייתית כך שניתן לטעום ממקומות רבים, בלי להיות כבול לנקודה אחת – היא חוויה יוצאת דופן. העניין הוא, שאת אותו הכיף אתם יכולים לעשות גם בישראל. הפעם לא במשך חודש באוסטרליה אלא בכמה ימים בצפון הארץ.

הילדים שלכם, ימותו על זה. זוהי חוויה הרפתקנית ושונה מכל מה שהם עשו קודם. זה מאפשר להם להרגיש את הטבע במלוא הדרו, כמו שהילדים אוהבים אבל גם לתת לכם להכניס קצת ארגון בכל הטיול. הקרוואן מכיל מקלחת מסודרת (חשוב מאוד עבור הילדים שמתלכלכים), מטבח עם אבזור מלא, מים וחשמל, ומקום לישון בנעימות.

 

טיול קרוואנים עם ילדים – גיבוש וחיסכון

וכמה רבים הם היתרונות של להיות ביחד במהלך הטיול. הגיבוש המשפחתי יהיה כל כך אפקטיבי, כך שלא תרצו לערוך טיול בפורמט אחר יותר. החוויות שתטעמו, יהיו מגוונות לפי בחירתכם והעובדה, כי אתם עושים הכל בחלל משותף, מנסיעה ועד שינה, תגביר את החיבור ביניכם.

ועכשיו נגיע לחלק משמעותי וחשוב לא פחות. עבורכם, גם העלות משנה. נקל להבין איזה חיסכון זה טיול קרוואנים עם ילדים לעומת נופש עם ילדים בבית מלון. אינכם משלמים סכומים גבוהים על משהו שהילדים לא ממשים או מנצלים. לעומת זאת, בקרוואן, הם יהינו מכל רגע.

יחד עם זאת, חשוב לזכור: על תחסכו בעלות הנובעת מגודל הקרוואן. חלק גדול מטיול מוצלח, בייחוד טיול קרוואנים עם ילדים הוא בהיותו של הקרוואן מרווח ולא צפוף. יש כמה וכמה סוגי קרוואנים, ממונעים או נגררים, היכולים לספק צורך זה ועליכם לדאוג, שחברת השכרת הקרוואנים, מתאימה לכם קרוואן לצרכיכם.

טיול קרוואנים עם ילדים
טיול קרוואנים עם ילדים – אזהרת התמכרות

כדאי שתכירו בכך, אם תעשו טיול קרוואנים עם ילדים שנבנה ותוכנן נכון, כנראה שהם לא ירצו לעולם לצאת לטיול בסגנון אחר. זה פשוט ממכר. לתכנון הטיול, מסלול, נקודות עצירה ולינה, הכנת המזון ועוד, חשיבות רבה אך חשובה גם לא פחות, פעילויות חברתיות שתכינו כדי שתוכלו לשחק וליהנות עם כל המשפחה, גם במהלך הנסיעה המשותפת וגם בלילה, תהיו ותחנו היכן שתהיו ותחנו. טיפ: דברו ותכננו את הטיול יחד עם חברת ההשכרה. יש לה ניסיון רב והיא תוכל להמליץ לכם על נקודות ותכנים, המתאימים לטיול קרוואנים, יעניקו לכם טיול מושלם.

'המעיינות' הינה חברת השכרת קרוואנים המובילה בישראל ומתמחה בתכנון טיול קרוואנים עם ילדים. לחברה צי קרוואנים גדולים, המתאימים למשפחות ומעניקים חוויה יוצאת דופן.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קרוואנים על הכנרת
בלוג

קרוואנים על הכנרת

קרוואנים על הכנרת – חופשה עם החברים חופשת קרוואנים על הכנרת, היא מראה נפוץ יותר ויותר לאחרונה. כאשר אנו חולפים מסביב לאגם במהלך השנה, אנו

קרוואן על הכנרת
בלוג

קרוואן על הכנרת

בחירה נכונה של קרוואן על הכנרת אין חולק על כך שחופשה באמצעות קרוואן הפכה כבר מזמן לחופשה האולטימטיבית. השילוב בין היכולת להנות בלי הפסקה, בלי

חופשה בקרוואן
בלוג

חופשה בקרוואן

תכנון נכון של חופשה בקרוואן חופשה בקרוואן יכולה להיות החופשה הטובה ביותר שתעשו אי פעם. שילוב של פינוק וטבע וניידות וחופש במובן הטהור של המילה.

חוף קרוואנים בכנרת
בלוג

חוף קרוואנים בכנרת

חוף קרוואנים בכנרת – לחנות וליהנות חופשות וטיולים בקרוואנים, הפכו בשנים האחרונות לחופשת חלומות בשל היכולות להיות ניידים וליהנות מכל העולמות. גם חופשה מפנקת וגם

חוף גופרה חניון קרוואנים
בלוג

חוף גופרה חניון קרוואנים

חוף גופרה חניון קרוואנים – חוויה על שפת הכינרת כמי שעוסקים רבות ומתמחים בטיולי קרוואנים בכל ישראל ומספקים ימים של הנאה ללקוחותינו, אנחנו ב'קראפאן' שומעים

×