5 עובדות על קרוואנים להשכרה בצפון מהחברה המובילה בישראל

קרוואנים יוקרתיים ומפוארים במגוון מסלולים! מגיע לכם נופש חלומי!

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות מרגשת כאשר הצפון שופע בנחלים, בשטחים ירוקים ובשלל מקומות לטייל בהם. ישראל אינה מתאפיינת כמדינה גשומה ולכן אפשר לצאת לטיול לאורך רוב ימות השנה. לגבי אופן הלינה, אחת הדרכים המרגשות ביותר היא נסיעה ושינה בקרוואן.

קרוואנים להשכרה בצפון מאפשרים לזוגות, משפחות וחברים לצאת לטיול בלי להיות תלויים במקומות הלינה. הקרוואן זהה לבית על גלגלים כאשר הכרית יכולה להיות אותה כרית מהבית, ניתן לבשל בכל מקום את המאכלים המוכרים ואין מגבלות בשעת הכניסה והיציאה למקום. כאן ריכזנו חמישה דברים שכדאי לדעת על שיטת טיול זו ושיעוררו אצלך את הרצון להתנסות בחוויה.

1. ישנם גדלים שונים של קרוואנים

הקרוואנים נבדלים זה מזה בגודלם, בסוג הגרירה או ההנעה שלהם ובאבזור הפנימי. בכל הנוגע לסעיף האחרון, האבזור, מומלץ תמיד להעדיף חברה שמקפידה לשמור על כלי הרכב ברמה הגבוהה ביותר ושתבטיח לך נסיעה מהנה. בנוגע לסוג ההנעה, ישנה אפשרות לשכור קרוואן נגרר או ממונע, תלוי ברכב שיש לך ובגודל שנדרש לך. כמו כן יש לבדוק האם סוג רישיון הנהיגה שלך מתאים לרכב המבוקש.

קראוון נייד להשכרה

2. ההשכרה יכולה להתבצע במקום שהכי נוח לך

את ההשכרה ניתן לבצע בקלות כאשר הרכב יכול להגיע אל המקום שהכי נוח לך. מהבית שלך או הסניף הקרוב אליך ניתן לנסוע לכל נקודה שמעניינות אותך בצפון. כל תהליך ההשכרה יכול להיות פשוט ונוח וזאת בתנאי שהחברה המשכירה שומרת על תחזוקה נאותה של הקרוואנים ומעמידה לרשותך שירות לאורך כל הדרך.
ראו גם: כמה עולה לשכור קרוואן?

3. חשוב לבדוק את הקרוואן לפני תחילת הנסיעה

תמיד כדאי לבדוק את הרכב לפני הנסיעה. שירותי קרוואנים להשכרה בצפון יכולים לכלול רכבים ברמה גבוהה, אך לעתים מתפספס פרט זה או אחר והדבר יכול להתבטא בשמיכה שחסרה או כל דבר אחר. כדאי להסתכל על הרשימה של הפריטים שצריכים להיות ברכב ולבדוק לפני הנסיעה שהם אכן נמצאים בו. יש לציין כי כמו כל רכב, יכול להיות שיהיו תקלות, גם כשהם מטופלים היטב ולכן חשוב שחברת ההשכרה תעמוד לרשותך לאורך כל היום.

קראוון להשכרה בצפון

4. הנסיעה בקרוואן קלה אך לא ניתן לעצור בכל מקום

קל לנסוע בקרוואן ואין צורך לבצע פעולות שונות כדי להצליח להניע אותו. ישנם נהגים (ונהגות) שיצטרכו מספר דקות כדי להתרגל לגודל שלו, אך מעבר לכך אפשר להתחיל לנסוע מיד. עם זאת יש לשים לב כי אי אפשר לעצור את כלי הרכב בצידי הרכב ורק במקרי חירום יש לעצור ולקרוא לעזרה מקצועית.

5. קרוואנים להשכרה בצפון מתאימים לזוגות, משפחות וחברים

חברת מעיינות מעמידה להשכרה בצפון קרוואנים וגם קראוונים לבילוי בכינרת אשר מתאימים לטיולי זוגות, משפחות ולחברים שרוצים ליהנות יחדיו. כל הרכבים מאובזרים ושמורים ברמה גבוהה והליווי של החברה נעשה לאורך כל הדרך, לרבות מתן המלצות לעצירות בדרך.

אז מה היה לנו בכתבה:

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

החזון שלנו

המעיינות השכרת קרוואנים היא חברה ותיקה ומקצועית, המציעה מגוון רחב של סוגי קרוואנים להשכרה לכל פרק זמן ובכלל זה קרוואנים נגררים ל-4 עד 10 נפשות, קרוואנים מוטור הום, קרוואנים רישיון ג' – אתם רק צריכים לבחור והמעיינות השכרת קרוואנים יעמידו את הקרוואן המועדף עליכם לרשותכם. 

-המעיינות-

קראוון נגרר למכירה מחיר
בלוג

קרוואן רכב למכירה

בשנים האחרונות בישראל ניתן להבחין בעלייה הדרגתית ברכישת קרוואנים על ידי ישראלים רבים שהחליטו לשבור את השגרה ולנסות דבר חדש שהם לא מכירים. הסיבה לכך

מכירת קרוואנים

קרוואן ממונע למכירה

מכירים את זה שרואים בסרטים משפחה או זוג מגניב מטיילים בקרוואן וחושבים לעצמנו הלוואי שגם לי היה קרוואן? אז זה לגמרי אפשרי. בשנים האחרונות הקרוואנים

מכירת קרוואנים

קרוואן מפואר למכירה

אנשים רבים בישראל רוכשים קרוואן מפואר ויוצאים לטייל ברחבי הארץ מבלי לבזבז כסף על מקומות לינה, מאחר שיש ברשותם קרוואן מפואר המשמש ללינה. מהו קרוואן,

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

קרוואן על גלגלים למכירה

בשנים האחרונות אנשים רבים קונים קרוואן על גלגלים. יש לכך סיבות רבות כמו האפשרות לטייל בכיף ולהנות ממקום לינה נוח או האפשרות לגור במקום יותר

היתרונות של השכרת קרוואן חוף דור
מכירת קרוואנים

משאית קרוואן למכירה

משאית קרוואן כפי שניתן להבין משמה היא משאית שהפכו אותה לקרוואן. קרוואן הוא מעין רכב המשמש למגורים, לטיולים ולנופש. על משאית קרוואן נרחיב במאמר הבא.

×