5 עובדות על קרוואנים להשכרה בצפון מהחברה המובילה בישראל

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות מרגשת כאשר הצפון שופע בנחלים, בשטחים ירוקים ובשלל מקומות לטייל בהם. ישראל אינה מתאפיינת כמדינה גשומה ולכן אפשר לצאת לטיול לאורך רוב ימות השנה. לגבי אופן הלינה, אחת הדרכים המרגשות ביותר היא נסיעה ושינה בקרוואן.

קרוואנים להשכרה בצפון מאפשרים לזוגות, משפחות וחברים לצאת לטיול בלי להיות תלויים במקומות הלינה. הקרוואן זהה לבית על גלגלים כאשר הכרית יכולה להיות אותה כרית מהבית, ניתן לבשל בכל מקום את המאכלים המוכרים ואין מגבלות בשעת הכניסה והיציאה למקום. כאן ריכזנו חמישה דברים שכדאי לדעת על שיטת טיול זו ושיעוררו אצלך את הרצון להתנסות בחוויה.

1. ישנם גדלים שונים של קרוואנים

הקרוואנים נבדלים זה מזה בגודלם, בסוג הגרירה או ההנעה שלהם ובאבזור הפנימי. בכל הנוגע לסעיף האחרון, האבזור, מומלץ תמיד להעדיף חברה שמקפידה לשמור על כלי הרכב ברמה הגבוהה ביותר ושתבטיח לך נסיעה מהנה. בנוגע לסוג ההנעה, ישנה אפשרות לשכור קרוואן נגרר או ממונע, תלוי ברכב שיש לך ובגודל שנדרש לך. כמו כן יש לבדוק האם סוג רישיון הנהיגה שלך מתאים לרכב המבוקש.

קראוון נייד להשכרה

2. ההשכרה יכולה להתבצע במקום שהכי נוח לך

את ההשכרה ניתן לבצע בקלות כאשר הרכב יכול להגיע אל המקום שהכי נוח לך. מהבית שלך או הסניף הקרוב אליך ניתן לנסוע לכל נקודה שמעניינות אותך בצפון. כל תהליך ההשכרה יכול להיות פשוט ונוח וזאת בתנאי שהחברה המשכירה שומרת על תחזוקה נאותה של הקרוואנים ומעמידה לרשותך שירות לאורך כל הדרך.
ראו גם: כמה עולה לשכור קרוואן?

3. חשוב לבדוק את הקרוואן לפני תחילת הנסיעה

תמיד כדאי לבדוק את הרכב לפני הנסיעה. שירותי קרוואנים להשכרה בצפון יכולים לכלול רכבים ברמה גבוהה, אך לעתים מתפספס פרט זה או אחר והדבר יכול להתבטא בשמיכה שחסרה או כל דבר אחר. כדאי להסתכל על הרשימה של הפריטים שצריכים להיות ברכב ולבדוק לפני הנסיעה שהם אכן נמצאים בו. יש לציין כי כמו כל רכב, יכול להיות שיהיו תקלות, גם כשהם מטופלים היטב ולכן חשוב שחברת ההשכרה תעמוד לרשותך לאורך כל היום.

קראוון להשכרה בצפון

4. הנסיעה בקרוואן קלה אך לא ניתן לעצור בכל מקום

קל לנסוע בקרוואן ואין צורך לבצע פעולות שונות כדי להצליח להניע אותו. ישנם נהגים (ונהגות) שיצטרכו מספר דקות כדי להתרגל לגודל שלו, אך מעבר לכך אפשר להתחיל לנסוע מיד. עם זאת יש לשים לב כי אי אפשר לעצור את כלי הרכב בצידי הרכב ורק במקרי חירום יש לעצור ולקרוא לעזרה מקצועית.

5. קרוואנים להשכרה בצפון מתאימים לזוגות, משפחות וחברים

חברת מעיינות מעמידה להשכרה בצפון קרוואנים וגם קראוונים לבילוי בכינרת אשר מתאימים לטיולי זוגות, משפחות ולחברים שרוצים ליהנות יחדיו. כל הרכבים מאובזרים ושמורים ברמה גבוהה והליווי של החברה נעשה לאורך כל הדרך, לרבות מתן המלצות לעצירות בדרך.

צרו קשר - לכל שאלה שעולה לכם

קראוון בטבע
בלוג

למי אוטוקראוון להשכרה מתאים?

הנסיעה ברחבי הארץ יכולה להיות הרבה יותר מרגשת כשהיא נעשית באוטוקראוון. רוב האנשים אינם מחזיקים ברכב שכזה ולא במקרה. הוא תופס מקום רב בחניה ודורש